გაცნობებთ, რომ საერთაშორისო სოციალური ბიზნეს ქეისების კონკურსი, რომელიც ორგანიზებულია ISM ეკონომიკისა და მენეჯმენტის უნივერსიტეტის სტუდენტების ასოციაციის მიერ, იწვევს ბიზნეს ადმინისტირირების მაგისტრებსა და მაგისტრანტებს მონაწილეობის მისაღებად.
კონკურსის მიზანია, სტუდენტებს გააცნონ გლობალური სოციალური ბიზნეს მოდელები, განავითაროს მონაწილეთა კრიტიკული აზროვნების უნარი რეალური ამოცანების მეშვეობით და ამასთანავე, უზრუნველყოფს სოციალური ბიზნესის განვითარებას მსოფლიოში.
დაინტერესებულ პირებს შეუძლიათ დარეგისტრირდნენ ჯგუფურად (3-4 სტუდენტი), ან ინდივიდუალურად.
კონკურსის ფარგლებში მონაწილეებმა უნდა ამოხსნან ორი სოციალური ბიზნეს ქეისი. საუკეთესო 10 გუნდს ექნება შესაძლებლობა მონაწილეობა მიიღოს ფინალურ ეტაპზე ვილნიუსში 28-29 ნოემბერს ონლაინ ღონისძიებაში, ხოლო, გამარჯვებულ გუნდს გადაეცემა 2000 ევროს ოდენობის საპრიზო თანხა. კონკურსის პირველ ეტაპზე მონაწილეობა არის უფასო, ხოლო ფინალურ ეტაპზე მონაწილეობის საფასურია 30 ევრო თითოეული წევრისათვის.
მონაწილეობისათვის ინდივიდებისა და ჯგუფების რეგისტრაციის დედლაინია მიმდინარე წლის 5 ოქტომბერი.
რეგისტრაციის შემდგომ 1 საათის ვადაში უნდა მიიღოთ რეგისტრაციის დადასტურების შესახებ ელ.ფოსტა. წინააღმდეგ შემთხვევაში, გთხოვთ,  აღნიშნულის შესახებ აცნობოთ ელ.ფოსტაზე info@creativeshock.lt

We would like to inform you that the International Social Business Cases Competition, organized by the ISM University of Economics and Management Students’ Association, is accepting Masters and Graduates of Business Administration to participate.
The aim of the competition is to introduce students to global social business models, to develop participants' critical thinking skills through real-world tasks, and at the same time, to ensure the development of social business in the world.
Interested individuals can register as a group (3-4 students), or individually.
As part of the competition, participants must solve two social business cases. The top 10 teams will have the opportunity to take part in the final stage of the online event in Vilnius on 28-29 November, while the winning team will be awarded a prize pool of € 2,000. Participation in the first stage of the competition is free, and the participation fee in the final stage is 30 euros for each member.
The deadline for registration of individuals and groups for participation is October 5 of the current year.
You must receive an email confirmation of registration within 1 hour after registration. Otherwise, please notify us at info@creativeshock.lt