ემორის სამართლის სკოლის (Emory Law School,Atlanta, Georgia USA) საზაფხულო პროგრამა
კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლა აცხადებს სტუდენტების მიღებას ემორის სამართლის სკოლის  (Emory Law School,Atlanta, Georgia USA) საზაფხულო პროგრამაზე.
პროგრამის დაწყების თარიღია 2017 წლის 4 ივლისი  3 კვირიანი პროგრამისთვის და 11 ივლისი 2 კვირიანი პროგრამისთვის.
საზაფხულო პროგრამაში შემავალ
სასწალო კურსებს გაუძღვებიან  ამერიკაში ერთ-ერთი პრესტიჟული და მაღალრეიტინგული ემორის უნივერსიტეტის, მაღალკვალიფიციური პროფესორები.
პროგრამის ფარგლებში ემორის საზაფხულო სკოლა სტუდენტებს ასევე სთვაზობს სასწავლო ტურებს, პრაქტიკულ სემინარებსა და ექსკურსიებს ქ. ატლანტაში.
პროგრამის დასრულების შემდეგ მონაწილეებს გადაეცემათ ემორის უნივერსიტეტის სერტიფიკატები.
ემორის საზაფხულო სკოლის პროგრამაში მონაწილე სტუდენტებს, შესაძლებლობა აქვთ, ემორის უნივერსიტეტში გავლილი სასწავლო კურსი/კურსები ჩაეთვალოთ კრედიტად/კრედიტებად კავკასიის უნივერსიტეტში დადგენილი წესისა და პროცედურების შესაბამისად.
კანდიდატებს განაცახდების წარმოდგენა შეუძლიათ ელექტრონული ფორმით 2017 წლის 15 თებერვლის ჩათვლით შემდეგ მისამართზე: ir@cu.edu.ge; კანდიდატმა ელ-ფოსტის სათაურში უნდა მიუთითოს პროგრამის დასახელება - “Emory Summer School”.
დამატებითი ინფორმაცია ემორის საზაფხულო პროგრამაში მონაწილეობის  შესახებ იხილეთ ბმულზე.
დანართი #1
დანართი #2
კითხვების არსებობის შემთხვევაში დაუკავშირდით ქ-ნ სოფო შენგელიას, სამართლის სკოლის სამაგისტრო და სადოქტორო საგანმანათლებლო პროგრამების დეპარტამენტის დირექტორს:

Caucasus School of Law is announcing the admission of students to Emory Law School, Atlanta, Georgia USA summer program.
The start date of the program is July 4, 2017 for the 3-week program and July 11 for the 2-week program.
The summer course programs will be led by highly qualified professors from Emory University, one of the most prestigious and highly rated universities in America.
As part of the program, Emory Summer School also offers students study tours, practical seminars and excursions in Atlanta. Upon completion of the program, participants will be awarded certificates from Emory University. Students participating in the Emory Summer School program have the opportunity to consider the course/courses taken at Emory University as credits/credits in accordance with the rules and procedures established at Caucasus University.
Candidates can submit their applications in electronic form by February 15, 2017 to the following address: ir@cu.edu.ge. The candidate must indicate the name of the program - "Emory Summer School" in the subject line of the e-mail.
For more information on participating in the Emory Summer Program, see the link.
If you have any questions, please contact Ms. Sopho Shengelia, Director of the Department of Master's and Doctoral Education Programs at Caucasus School of Law: