Erasmus+ ის გაცვლითი პროგრამა ვალადოლიდის უნივერსიტეტში, ესპანეთი, გაზაფხული 2020
გაცნობებთ, რომ ვალადოლიდის უნივერსიტეტი (University of Valladolid, Spain), აცხადებს 2020 წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის, Erasmus+ ის გაცვლით პროგრამაში მონაწილეობისათვის განაცხადების მიღებას.
Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა სტუდენტების საერთაშორისო მობილობისათვის ითვალისწინებს მგზავრობის ხარჯის დაფარვას  და გასცემს სტიპენდიებს. სტიპენდიის ოდენობა სტუდენტებისთვის განსაზღვრულია მიმღები ქვეყნისა და უნივერსიტეტის შესაბამისად.
01/02/2020 – 30/06/2020
• წარმოდგენილი იქნება დაგვიანებით ან ეტაპობრივად.
კანდიდატებმა განაცხადები უნდა წარმოადგინონ ელექტრონული ფორმით 2019 წლის 26 აპრილის ჩათვლით შემდეგ მისამართზე: ir@cu.edu.ge
• შერჩეული კანდიდატების მიერ ვალადოლიდის უნივერსიტეტის სააპლიკაციო ფორმის შევსება და განაცხადის წარდგენა პარტნიორ უნივერსიტეტში;
დამატებითი ინფორმაციისთვის მიმართეთ კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტს, მეორე სართული, ოთახი B25

University of Valladolid (Spain) is pleased to announce that they’re receiving applications for the Erasmus + exchange program for the spring semester of 2020.
The Erasmus + Exchange for International Student Mobility program covers travel expenses and grants scholarships. The amount of scholarships for students is determined by the recipient country and the university.
Name of the program |
1 semseter 01/02/2020 – 30/06/2020 |
- Filled Application Form (See Appendix # 1)
- Those who have already received an Erasmus Mundus grant at a similar level.
- Those that are presented as incomplete or inconsistent with the requirements;
- Submitted late or in stages.
Candidates should submit their applications electronically by April 26, 2019 to the following address: ir@cu.edu.ge
- Communication with Commission-selected candidates and providing them with information on University of Valladolid application procedures;
For more information, please contact Caucasus University’s Department of International Relations and Projects, 2nd Floor, Room B25.