პირველკურსელთა წვეულება
20 სექტემბერს, კლუბში "ანდერვილი" კავკასიის უნივერსიტეტმა პირველკურსელთათვის გამართულ წვეულებას უმასპინძლა. ღონისძიება, რომელიც უკვე ტრადიციად იქცა, ყოველ წელს განსხვავებული ფორმატით იმართება.
წვეულებას უძღვებოდნენ შოთი ტატიშვილი და თამთა თვალავაძე.
საღამოს დასაწყისში უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ, სტუმრებს სიტყვით მიმართა, სტუდენტობა მიულოცა და მათთან ერთად ტრადიციული ფოტო გადაიღო.
წამყვანებმა სტუდენტებს სკოლების დეკანები წარუდგინეს, სპეციალურად მომზადებული სცენარით, რომელიც მათთვის სიურპრიზი იყო.
წვეულების ბოლოს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, პირველკურსელებთან ერთად, საზეიმო ტორტი გაჭრა. საღამოს ოფიციალური ნაწილი კი ფეიერვერკით დასრულდა.

On September 20, Club "Uderwheel" played host to a freshmen party of Caucasus University. The event, which has become a tradition, is held every year in a different format.
The party was led by Shota Tatishvili and Tamta Tvalavadze.
At the beginning of the event the President of Caucasus University Dr. Kakha Shengelia addressed the guests, congratulated them on becoming students and took a traditional photo with them.
The evening hosts introduced the school deans to the attending students within the framework of a specially designed scenario, which was a surprise to them.
At the end of the party, President of Caucasus University, together with students, cut a festive cake. The official part of the evening ended with fireworks.