კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია უნივერსიტეტის აკადემიურ პერსონალს და თანამშრომლებს არაფორმალურ გარემოში შეხვდა
30 სექტემბერი 2020
30 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია უნივერსიტეტის აკადემიურ პერსონალს და თანამშრომლებს არაფორმალურ გარემოში შეხვდა.
შეხვედრაზე პრეზიდენტთან იდეების, მოსაზრებების, პრობლემების და სხვა საკითხების გაზიარება იყო შესაძლებელი. მსგავსი აქტივობა მსოფლიოს სხვადასხვა უნივერსიტეტში აპრობირებული მეთოდია, რომელიც სტუდენტების, ლექტორების და თანამშრომლების გააქტიურებას და საუნივერსიტეტო ცხოვრებაში მეტ ჩართულობას ემსახურება.
არაფორმალური შეხვედრა დილის 8:00 საათზე ჩატარდა. უნივერსიტეტის პრეზიდენტი აკადემიურ პერსონალს და თანამშრომლებს ყავით და ჩაით გაუმასპინძლდა.

On September 30, Caucasus University President, Dr. Kakha Shengelia, met with the university's academic staff and personnel in an informal setting.
At the meeting the members of the staff shared their ideas, opinions, problems and other issues with the President. An activity like this is a proven method in various universities around the world, which serves to increase students’, lecturers’ and staff involvement in university life.
The informal meeting was held at 8:00 p.m. The University President treated the academic staff and personnel with coffee and tea.