შერჩეული კონკურსანტები

2019 წლის გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • გივი ამირანაშვილი - Lille Catholic University, France
  • გიორგი დათუკიშვილი - Lille Catholic University, France
  • თათია ჟორჟოლიანი- Lille Catholic University, France
  • დავით ხუციშვილი- Lille Catholic University, France
  • ვანო ბენიძე - Lille Catholic University, France
  • მაქსიმ იავიჩი- Lille Catholic University, France
  • კახა შენგელია - Lille Catholic University, France
  • ქეთევან კარბაია - University of Economics in Katowice, Poland
  • რუსუდან ჩაჩანიძე - Cracow University of Economics, Poland
  • მარია ღლონტი- FH JOANNEUM University of Applied Sciences, Austria
  • ირაკლი კუცია - University of Szczecin, Poland
  • თინათინ მაღრაძე- Estonian Business School, Estonia
  • ანა თავართქილაძე - Estonian Business School, Estonia
  • დავით წიკლაური - University of TUSCIA, Italy

2018 წლის შემოდგომის სემესტერი:

 

  • ნათია სულაბერიძე - Saarland University, Germany
  • დავით ნატროშვილი - Lille Catholic University, France

2018 წლის გაზაფხულის სემესტრი:

 

  • გივი ამირანაშვილი - LCC საერთაშორისო უნივერსიტეტი - ლიტვა
  • ნინო ჟიჟილაშვილი - ბაბეშ - ბოლაის უნივერსიტეტი, რუმინეთი
  • ნინო ჩიქოვანი - ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი, საფრანგეთი
  • ანა თავართკილაძე - ვალადოლიდის უნივერსიტეტი, ესპანეთი
  • ლაშა ჭელიძე - FH JOANNEUM გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი, ავსტრია
  • ფლორა ესებუა - კოშიცეს ტექნიკური უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი
  • ეკა აკობია - დუბლინის უნივერსიტეტი, ირლანდია
  • გიორგი ბადრიძე - დუბლინის უნივერსიტეტი, ირლანდია
  • ვახტანგ ბერიშვილი - კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • დავით წიკლაური -კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • არჩილ ბორჟაძე - რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლა, ლატვია
  • ვარდო კოპალეიშვილი - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • ქეთევან კარბაია - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • მარია ზოიძე - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • ნინო ციმინტია - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • ხათუნა კაკაბაძე - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • გურანდა ჭელიძე - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • თინათინ მაღრაძე - ლოჯისტიკისა და ტრანსპორტის საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ვროცლავი, პოლონეთი
  • იოსებ ბერიკაშვილი - ლუბლიანას უნივერსიტეტი, სლოვენია

2017 წლის შემოდგომის სემესტრი:

 

  • ეკა აკობია - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • ნინო კალანდაძე - ტუშას უნივერსიტეტი იტალია
  • დავით ასლანიშვილი - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • ლევან ბჟალავა- ლუბლიანას უნივერსიტეტი, სლოვენია
  • პაატა ბრეკაშვილი -ლუბლიანას უნივერსიტეტი, სლოვენია
  • ნანა ვაშაკიძე - კოშიცეს ტექნიკური უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი
  • სოფო კვინტრაძე - SMK სოციალურ მეცნიერებათა გამოყენებითი უნივერსიტეტი, ლიტვა
  • სალომე ჭანტურია - ლოჯისტიკისა და ტრანსპორტის საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ვროცლავი, პოლონეთი
  • ნინო კახიანი - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • ნათია შენგელია - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია
  • სოფო შენგელია - რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლა

2017 წლის გაზაფხულის სემესტრი

 

  • გიორგი დათუკიშვილი - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია;
  • ელენე  ჯღარკავა - ტუშას უნივერსიტეტი, იტალია;
  • ნინო    ჟიჟილაშვილი - (SMK) სოციალურ მეცნიერებათა გამოყენებებითი უნივერსიტეტი, ლიტვა;
  • სერგი  კაპანაძე - კოლეგიუმ სივიტას, პოლონეთი;
  • შალვა  ახრახაძე - კოზმინსკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი;
  • ლელა  აბდუშელიშვილი - ეკონომიკის უნივერსიტეტი კატოვიცეში, პოლონეთი;
  • ირმა კუხიანიძე - ლუბლიანას უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი;
  • ანი თავართქილაძე - ლუბლიანას უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი/რედბაუდის უნივერსიტეტი, ნიდერლანდები. 

2016 წლის გაზაფხულის სემესტრი

 

  • მარიამ სუთიძე- ეკონომიკის უნივერსიტეტი კატოვიცეში, პოლონეთი
  • სოფიო მაგრაქველიძე- კოზმინსკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • შალვა მაჭავარიანი -კოზმინსკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
  • მარიამ ციბაძე- შჩეჩინის უნივერსიტეტი ,პოლონეთი
  • თინათინ გადელია-ლუბლიანას უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი
  • ტერეზა ჯაფარიძე - ლუბლიანას უნივერსიტეტი, სლოვაკეთი
  • ელენე  ჯღარკავა - ტარტუს უნივერსიტეტი , ესტონეთი