დისკუსია - ITB Berlin და საქართველო, როგორც გლობალური ფორუმის მასპინძელი ქვეყანა
5 აპრილს 17:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში გაიმართება დისკუსია თემაზე ITB Berlin და საქართველო, როგორც გლობალური ფორუმის მასპინძელი ქვეყანა; ტურიზმის თანამედროვე გამოწვევები და  ტურისტული გამოფენების როლი.
მოწვეული სპიკერები იქნებიან ის ადამიანები, რომლებიც ITB Berlin-ის საერთაშორისო გამოფენას უმასპინძლეს და აქტიურად იყვნენ ჩართულნი საორგანიზაციო საკითხებში, კერძოდ:
ანა კეკელია - საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ბრენდის სამმართველოს უფროსი;
თეონა ნანავა - საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ხელმძღვანელის მრჩეველი;
ნატა კვაჭანტირაძე - საქართველოს ტურიზმის ასოციაციის თავმჯდომარე;
დისკუსიის მოდერატორი: კავკასიის უნივერსიტეტის პროფესორი, გიორგი ბრეგაძე.
შეხვედრაზე განხილული იქნება ITB BERLIN - ის გამოფენა, სადაც საქართველო წელს მასპინძელი ქვეყნის სტატუსით იყო წარმოდგენილი, ასევე ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის სტრატეგია, მათი ხედვები ტურიზმთან დაკავშირებით; მარკეტინგულ აქტივობები, რომელიც მიმართულია ქვეყანაში ტურიზმის განსავითარებლად.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართება, მონაწილეებს საშუალება ექნებათ მოწვეულ სტუმრებს კითხვები დაუსვან მათთვის საინტერესო თემებზე.

On April 5 at 17:00, a discussion will be held in the conference hall of Caucasus University on the topic of ITB Berlin and Georgia as the host country of the global forum; Contemporary challenges of tourism and the role of tourism exhibitions.
The invited speakers will be those who hosted the ITB Berlin international exhibition and were actively involved in organizational matters, namely:
Ana Kekelia - Head of the Brand Division of the Georgian National Tourism Administration;
Teona Nanava - advisor to the head of the Georgian National Tourism Administration;
Nata Kvachantiradze - Chairman of the Georgian Tourism Association;
Moderator of the discussion: Caucasus University Professor, Giorgi Bregadze.
The meeting will discuss the ITB BERLIN exhibition, where Georgia was presented as the host country this year, as well as the strategy of the National Tourism Administration, their views on tourism, marketing activities aimed at developing tourism in the country.
The meeting will be held in an interactive mode, the participants will have the opportunity to ask the invited guests questions on topics of interest to them.