ზურაბ ჩიკვილაძის ვიზიტი CU კამპუსში
2 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტს ჩუღურეთის რაიონის გამგებელი ზურაბ ჩიკვილაძე ეწვია, რომელსაც კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ უმასპინძლა.
ვიზიტის ფარგლებში, შეხვედრა გაიმართა კავკასიის უნივერსიტეტის არქიტექტურის პროგრამის მესამე და მეოთხე კურსის სტუდენტებთან, ასევე ამავე პროგრამის კურსდამთავრებულებთან.
შეხვედრის მიზანს ივერთუბანში პარკის მოწყობის დაგეგმარებაში CU სტუდენტებისა და კურსდამთავრებულების ჩართვა წარმოადგენდა. პარკი ივერთუბანში, მიმდინარე წელს, 5000 კვადრატულ მეტრ ფართობზე მოეწყობა.
დაგეგმარებაში მონაწილეობას კავკასიის უნივერსიტეტის არქიტექტურის პროგრამის სტუდენტები მიიღებენ, რომლებიც ჯგუფებად დაიყოფიან და პროექტებს მოამზადებენ. გამარჯვებული გუნდის ნამუშევრის მიხედვით კი მითითებულ ტერიტორიაზე ჩუღურეთის რაიონის გამგეობა რეკრეაციულ სივრცეს მოაწყობს.

Zurab Chikviladze's visit to CU campus
On September 2, Chugureti District Governor Mr. Zurab Chikviladze was hosted by Caucasus University President, Mr. Kakha Shengelia on CU campus.
During the visit, the Governor met with the junior and senior year students and graduates of Caucasus University Architecture Program.
The purpose of the meeting was to involve CU students and alumni in planning and arranging a park in Ivertubani, which will be spread on an area of ​​5000 square meters.
Students of the Caucasus University Architecture Program will be divided into groups to take part in the planning and preparing the projects. The recreational space will be arranged according to the plan of the winning team.