აბიტურიენტი, რომელიც კავკასიის უნივერსიტეტის ნებისმიერ საგანმანათლებლო პროგრამას პირველ პრიორიტეტად აირჩევს და ეროვნული გამოცდების საკონკურსო ქულებით 501 საუკეთესოს შორის მოხვდება, სრული პროგრამის განმავლობაში ისწავლის უფასოდ!
სწავლა თანადაფინანსებით
აბიტურიენტი, რომელიც კავკასიის უნივერსიტეტის პროგრამებს პირველ პრიორიტეტად აირჩევს და მოიპოვებს 100%-იან ან 70%-იან სახელმწიფო გრანტს, მიიღებს შიდა საუნივერსიტეტო დაფინანსებას 4 წლის განმავლობაში.
დაფინანსების სხვა საშუალებები
კურსის რეიტინგული სამეული
100%, 50% და 30%-იანი დაფინანსება ყველა ფაკულტეტის/სკოლის თითოეული კურსის TOP სამეულს.
სასწავლო ვაუჩერები
წლის განმავლობაში აბიტურიენტებისთვის გაიმართება კონკურსები - გამარჯვებულებს გადაეცემათ სასწავლო ვაუჩერები, რომლითაც ისინი სწავლის დაფინანსებას შეძლებენ.

Top 501-Learning for free
Applicants who choose any field of studies at Caucasus University as number one and fall into top 501 by the contest points according to their national exams’ results will study for free for 4 years.
Studying with self-funding
Applicants who choose Caucasus University as their first priority and receive 100% or 70% state grant will also receive the university’s inner funding for 4 years.
Funding and other options
Top three in the course rating 100% 70% and 50% funding for top three students in every school/major.
Study voucher
During the year the university will hold contests for applicants – the winners will receive study vouchers that will help them fund their education.