ევროკავშირის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამის Jean Monnet პროექტის შესაბამისად "ევროკავშირის სამართლებრივი სახე"/LFEU, კავკასიის უნივერსიტეტში იწყება სამართლის ტრენინგების ციკლი ასოცირების შეთანხმების ფარგლებში.
ტრენინგ-მოდულები დაფინანსებულია და შესაბამისად დარეგისტრირებული მონაწილეებისთვის სრულიად უფასოა. ტრენინგის დასრულებისას, მონაწილეებს გადაეცემათ მონაწილეობის დამადასტურებელი სერტიფიკატი.
17 მაისი - "ასოცირების შეთანხმება, ევროკავშირის შრომის დირექტივები და საქართველოს შრომის კოდექსი" - ტრენერი ეკატერინე ქარდავა.
18 მაისი - "პერსონალური მონაცემების დაცვის სამართლებრივი ჩარჩო ევროკავშირში, ევროსაბჭოსა და საქართველოში" - ტრენერი თამარ ქალდანი.
19 მაისი - "ევროკავშირსა და საქართველოში კარტელებისა და სახელმწიფო დახმარების რეგულირება" - ტრენერი სოლომონ მენაბდიშვილი.
20 მაისი - "ევროკავშირის სამართალი და ასოცირების შეთანხმება" - ტრენერი ეკატერინე ქარდავა.
24 მაისი - "საჯარო შესყიდვების სამართლებრივი ჩარჩო ევროკავშირსა და საქართველოში" - ტრენერი ლევან მოსახლიშვილი.
თითოეული ტრენინგის შესავალი დაეთმობა ევროკავშირის დახასიათებას - ტრენერი გურანდა ჭელიძე.
ტრენინგ-მოდულების შესახებ ინფორმაცია იხილეთ ბმულზე.
ტრენინგი გამიზნულია ფართო სამიზნე აუდიტორიისათვის, კერძოდ, პროფესიული და აკადემიური წრეების წარმომადგენლებისთვის, საჯარო მოხელეების, ბიზნეს სექტორის წარმომადგენლების, პრაქტიკული გამოცდილების მქონე სპეციალისტების, უნივერსიტეტების ადმინისტრაციული პერსონალის, ასოცირების შეთანხმების შესრულების მონიტორინგში ჩართული სამოქალაქო სექტორის წარმომადგენლებისთვის.
ტრენინგები ჩატარდება 10:00-დან 18:00 საათამდე.
ტრენინგებზე დასწრების მსურველებმა, გაიარეთ რეგისტრაცია ბმულზე და მონიშნეთ თქვენთვის სასურველი მოდული.

In line with the EU-funded Erasmus + Jean Monnet project "Legal Face of the European Union"/LFEU, a cycle of law trainings is starting at Caucasus University under the Association Agreement.
The training modules are funded and therefore completely free for registered participants. At the end of the training, participants will be given a certificate of participation.
• May 17- "Association Agreement, EU Labor Directives, Labor Code of Georgia" - Trainer Ekaterine Kardava
• May 18 - "Legal Framework for Personal Data Protection in the EU, the Council of Europe and Georgia" - Trainer Tamar Kaldani
• May 19 - "Regulation of cartels and state aid in the EU and Georgia" - Trainer Solomon Menabdishvili
• May 20 - "EU Law and Association Agreement" - Trainer Ekaterine Kardava
• May 24 - "Legal Framework for Public Procurement in the EU and Georgia" - Trainer Levan Mosakhlishvili.
The introduction of each training will be dedicated to the characteristics of the European Union - Trainer Guranda Chelidze.
Information on training modules can be found at the link.
The training is aimed at a wide target audience, in particular, representatives of professional and academic circles, public officials, representatives of the business sector, specialists with practical experience, university administrative staff, representatives of the civil sector involved in monitoring the implementation of the Association Agreement.