მეორე შეხვედრა EFMD-ის მენტორებთან
16  ნოემბერს, ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროექტის - „მესამე მისიის ხარისხის და შესაბამისობის გაძლიერება საქართველოს უნივერსიტეტებში“(SQUARE) ფარგლებში გაიმართა მეორე  შეხვედრა  კავკასიის უნივერსიტეტის პროექტის გუნდსა და EFMD -ის მენტორებს შორის.
შეხვედრაზე პროექტის გუნდის წევრებმა, მენტორებთან ერთად განიხილეს კავკასიის უნივერსიტეტის მესამე მისიის განახლებული გეგმა უწყვეტი განათლების მიმართულებით.  EFMD-ის წარმომადგენლებმა დადებითად შეაფასეს განახლებული გეგმა. მხარეები შეთანხმდნენ, რომ განხილვების შემდეგი ეტაპი დაეთმობა ცოდნის გადაცემის მიმართულებით შემუშავებული გეგმის განხილვასა და სრულყოფას
შეხვედრას ესწრებოდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის სტრატეგიული განვითარების დეპარტამენტის დირექტორი პავლე კაპანაძე, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის დირექტორი ირენა მელუა და სტრატეგიული განვითარების დეპარტამენტის წარმომადგენელი მაცაცო ტეფნაძე.

On November 16, within the framework of the European Commission-funded Erasmus +
project “the Quality and Relevance of the Third Mission in Georgian” (SQUARE), second meeting was held between the Caucasus University project team and EFMD mentors.
At the meeting, the project team members discussed the Updated Third Mission Plan linked to Continuing Education. The EFMD representatives welcomed the updated plan. The parties agreed that the next stage of the discussions will be dedicated to the review and improvement of the plan developed for the transfer of knowledge.
Pavle Kapanadze, Director of the Strategic Development Department, and Irena Melua, Director of the International Relations and Projects Department, Matsatso Tepnadze, the representative of Strategic Development Department participated in the meeting from Caucasus University.