გაცნობებთ, რომ ესტონეთის ბიზნეს სკოლა (Estonian Business School) და ვენის ეკონიმიკისა და ბიზნესის უნივერსიტეტი (Vienna University of Economics and Business) აცხადებს სტუდენტების მიღებას სამ კვირიან (30 ივლისი - 17 აგვისტო, 2018) საზაფხულო პროგრამაზე - ლიდერობისა და სტრატეგიის გამოწვევები: ადამიანთა მართვა გლობალურ ოგრანიზაციებში (Challenges in Leadership and Strategy: Managing People in Global Organizations).
საზაფხულო სკოლა ჩატარდება ესტონეთის ბიზეს სკოლის ჰელსინკის კამპუსში.
განაცხადის წარდგენის ბოლო ვადაა: 31 მარტი.
პროგრამის შესახებ დეტალური ინფორმაციის მისაღებად ეწვიეთ მოცემულ ბმულს, ხოლო დამატებითი შეკითხვების შემთხვევაში დაუკავშირდით საკონტაქტო პირს მითითებულ მეილზე: Kadri Laar - kadri.laar@ebs.ee

Estonian Business School and Vienna University of Economics and Business are announcing the admission of students for a three week (July 30 - August 17, 2018) summer program - Leadership and Strategy Challenges: Human Management Global Challenges in Leadership and Strategy: Managing People in Global Organizations.
The summer school will be held at the Helsinki Campus of the Estonian Business School.
The deadline for applications is March 31.
For detailed information about the program, visit the following link, and in case of additional questions, contact the contact person at the specified e-mail: KadriLaar-kadri.laar@ebs.ee