გაცნობებთ რომ, ზემო ავსტრიის გამოყენებითი მეცნიერებათა უნივერსიტეტის მენეჯმენტის სკოლა, ველსი, ავსტრია (University of Applied Sciences Upper Austria, School of Management) აცხადებს ყოველწლიურ საერთაშორისო კვირეულს სტუდენტებისთვის, ლექტორებისთვისა და მკვლევარებისთვის.
პროგრამა მოიცავს სხვადასხვა თემატურ ლექციებსა და ბიზნეს კონფერენციას. პროგრამის ფარგლებში სტუმრებს მიეცემათ საშუალება წარადგინონ პუბლიკაციები გამოსაქვეყნებლად, აგრეთვე მიიღონ მონაწილეობა მეცნიერულ დისკუსიებში.
ლექციების თემატიკა:
• გლობალური გაყიდვები და მარკეტინგი
• მარკეტინგი და ელექტრონული ბიზნესი
• ბუღალტერია, კონტროლი და ფინანსური მენეჯმენტი
• საერთაშორისო ლოჯისტიკა და მენეჯმენტი
• პროდუქცია და მენეჯმენტი
• ბიზნეს ანალიტიკა და მენეჯმენტი
საერთაშორისო კვირეულის გამართვის თარიღი: 14-16 მაისი, 2018
ბიზნეს კონფერენციის გამართვის თარიღი: 16-18 მაისი, 2018
რეგისტრაციის ბოლო ვადა: 17 მარტი, 2018 წელი.
რეგისტრაციის გასავლელად გთხოვთ ეწვიოთ ბმულს.
დამატებითი ინფორმაციისთვის გთხოვთ დაუკავშირდით პროგრამის კოორდინატორს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: international@fh-steyr.at

School of Applied Sciences Upper Austria, School of Management is announcing its annual International Week for students, lecturers and researchers.
The program includes a variety of thematic lectures and a business conference. Within the framework of the program, guests will be given the opportunity to present their publications, as well as to participate in scientific discussions.
Topics of lectures:
- Global sales and marketing
- Marketing and e-business
- Accounting, Control and Financial Management
- International Logistics and Management
- Products and Management
- Business Analytics and Management
International Week: May 14-16, 2018
Business Conference Date: May 16-18, 2018
Deadline for registration: March 17, 2018.
For more information, please contact the program coordinator at the following e-mail address: international@fh-steyr.at