გაცნობებთ, რომ რენის ბიზნესის სკოლა, საფრანგეთი, (Rennes School of Business, France) კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტებისთვის აცხადებს მიღებას 2023 წლის საზაფხულო პროგრამაზე, რენში.
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტები თავისუფლდებიან პროგრამის საფასურის გადახდისგან. ყველა სხვა ხარჯის (მგზავრობა, ცხოვრება, დაზღვევა ა.შ) დაფარვა უწევს სტუდენტს.
2023 წლის საზაფხულო პროგრამის ფარგლებში შემოთავაზებულია 3 სალექციო კურსი:
1. Consumer Behaviour: 23 მაისი - 2 ივნისი, 2023;
2. Cross Cultural Management: 6-16 ივნისი, 2023;
3. Sustainable Business: 20-30 ივნისი, 2023.
პროგრამაში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ ბიზნესის სკოლის არადამამთავრებელი კურსის სტუდენტებს.
დაინტერესებულმა სტუდენტებმა, 2023 წლის 1 აპრილამდე უნდა გამოგვიგზავნონ შემდეგი დოკუმენტაცია, PDF ფორმატში:
1. პასპორტის ასლი
2. ინგლისური ენის ცოდნის დამადასტურებელი საერთაშორისო სერტიფიკატი ან B2 დონის დამადასტურებელი ცნობა უნივერსიტეტიდან

Rennes Summer School, France
Rennes School of Business, France, is pleased to announce admissions for Caucasus Business School students for the 2023 summer program in Rennes.
Students of the Caucasus University do not pay the program fee. All other expenses (travel, accommodation, insurance, etc.) must be covered by the student.
1. Consumer Behaviour: 23 May - 2 June, 2023;
2. Cross Cultural Management: 6-16 June, 2023;
3. Sustainable Business: 20-30 June, 2023.
Students on non-graduate level of the Caucasus Business School are allowed to participate in the program.
Students interested in participating in the program should send us the following documents in PDF files by April 1, 2023:
1. Copy of International Passport
2. English language certificate (Can be proof of B2 level from university).
3. Transcript
1. The applications received will be reviewed by the selection committee of the Caucasus University;