გერმანიის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის მე-2 საერთაშორისო ვირტუალური პროექტების დღეები
გაცნობებთ, რომ გერმანიის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი (Aschaffenburg University of Applied Sciences, Germany) აცხადებს მონაწილეთა მიღებას მე-2 საერთაშორისო ვირტუალური პროექტების დღეებისთვის.
საერთაშორისო ვირტუალური პროექტების დღე არის საერთაშორისო ვორქშოპი ვირტუალურ ფორმატში, რომელიც მოიცავს პირდაპირ ონლაინ შეხვედრებს, 10 საათიან ინდივიდუალურ თვითშემსწავლელ კურსს, ვირტუალურ გუნდურ დავალებებს და ორ ინტენსიურ სასწავლო, გასართობ დღეს გუნდური აქტივობებით და სტუმრების ჩართულობით.
პროგრამის განრიგი:
• ონლაინსაორიენტაციო შეხვედრა 1 აპრილს (დასწრება სავალდებულოა);
• ინდივიდუალური 10-საათიანი ონლაინ კურსი + ერთობლივი დავალებები აშაფენბურგის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის სტუდენტებთანერთად;
• 2 ინტენსიურიონლაინ სასწავლოდღე, 27 და 28 აპრილს  (დასწრება სავალდებულოა).
რატომ უნდა მიიღოთ მონაწილეობა?
• თქვენ შესაძლებლობა გექნებათ გაიცნოთ სტუდენტები სხვადასხვა ქვეყნებიდან დაგააფართოვეთ თქვენი აკადემიური და პროფესიული კავშირები;
• პროგრამაში მონაწილეობის გზით, თქვენშეძლებთ ინტერკულტურული, კომუნიკაციისა და თვითმართვის უნარების გაძლიერებას;
პროგრამაში მონაწილეობა გახლავთ უფასო, სამუშაო ენა კი არის ინგლისური.
რეგისტრაციის ბოლო ვადაა 2022 წლის 15 მარტი. რეგისტრაციისთვის გთხოვთ ეწვიოთ ბმულს.
გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ პროგრამაზე მონაწილეთა მხოლოდ შეზღუდული რაოდენობა მიიღება.
დამატებითი ინფორმაციისთვის, ეწვიეთ ვებსაიტს, ან გაეცანით საინფორმაციო ბროშურას.
დამატებითი შეკითხვების არსებობის შემთხვევაში, გთხოვთ მიმართოთ გერმანიის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების ოფისს შემდეგი ელექტრონული ფოსტის მისამართზე:  international@th-ab.de

2nd International Virtual Project Days by the University of Applied Sciences, Germany
Please be informed, that Aschaffenburg University of Applied Sciences, Germany, announces the call for participants in the 2nd International Virtual Project Days in April.
IVP is an international workshop in a virtual format that comprises a live online kick-off meeting, a 10-hour individual self-study course, virtual team (preparatory) tasks, and two intensive instructive and entertaining days with lots of team activities and guest speakers from business and academia.
Set-Up:
• Live kick-off meeting online on 1 April (4h) (full attendance mandatory);
• Offline: Individual 10-hour online course + collaborative tasks in teams with students from Aschaffenburg University of Applied Sciences;
• Live 2 intensive days on 27 /28 April online (full attendance mandatory).
Why participate?
• Connect in a meaningful way to analyze and thrive on your achievements in today’s world;
• Meet students from other parts of the world, build or extend your (academic and professional) network and collaborate in international teams;
• Improve your intercultural, communication, and self-management skills;
Participation is free, and the working language will be English.
The deadline for registration is March 15, 2022. You can register here.
Please note only a limited number of participants will be accepted. For further information, please have a look at the website or flyer.