22 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტში, ერაზმუს+ ის, საერთაშორისო გაცვლითი პროგრამისა და ხარისხის მაძიებელი სტუდენტებისთვის გამართულ ოფიციალურ მიღებას უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა-კახა შენგელიამ უმასპინძლა.
ღონისძიებას უნივერსიტეტის პრეზიდენტთან ერთად ესწრებოდნენ სკოლის დეკანები და ადმინისტრაციის წარმომადგენლები.
შეხვედრის ფარგლებში სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ არაფორმალურ გარემოში ერთმანეთი გაეცნოთ, ასევე თავიანთი მიზნები და მოლოდინები გაეზიარებინათ უნივერსიტეტის ადმინისტრაციისთვის.
ღონისძიების მიწურულს სტუდენტები დაუნის სინდრომის მსოფილო დღისადმი მიძღვნილ ჭრელი წინდების კამპანიას წინდა მინდას შეუერთდნენ და სამახსოვრო ფოტოებიც გადაიღეს.

On March 22, President of Caucasus University, Dr. Kahka Shengelia hosted an official reception for International Exchange Program students and degree-seekers within the framework of Erasmus + program.
The event, along with the President of Caucasus University, was attended by the School Deans and the University administration.
At the meeting the students were given an opportunity to get acquainted with one another in informal environment and share their goals and expectations with the University administration.
At the end of the event, the students joined the colourful sock campaign “I Want a Sock” dedicated to the World Down syndrome day and took memorable photos.