კავკასიის უნივერსიტეტსა და მიუნხენის ბიზნესის სკოლას, გერმანია (Munich Business School, Germany) შორის ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულებას მოეწერა ხელი.
მიუნხენის ბიზნესის სკოლა ერთ-ერთი წამყვანი კერძო საგანმანათლებლო დაწესებულებაა გერმანიაში, რომელიც 1991 წელს დაარსდა და სტუდენტებს სთავაზობს FIBAA-ს (საერთაშორისო ბიზნესის ადმინისტრირების აკრედიტაციის ფონდი) მიერ აკრედიტებულ პროგრამებს.
აღსანიშნავია რომ მიუნხენის ბიზნესის სკოლა იყო პირველი კერძო უნივერსიტეტი ბავარიაში, რომელმაც მიიღო სახელმწიფო აღიარება 1999 წელს და არის პირველი კერძო უნივერსიტეტი ბავარიაში, რომელმაც მიიღო ინსტიტუციური აკრედიტაცია გერმანიის სამეცნიერო საბჭოსგან.
აგრეთვე, მიუნხენის ბიზნესის სკოლა წლებია მოწინავე ადგილს იკავებს Wirtschaftswoche რეიტინგებში და სტუდენტებს სთავაზობს საერთაშორისო სტანდარტებზე ორიენტირებულ უმაღლესი ხარისხის განათლებას.
მიუნხენის ბიზნესის სკოლასთან გაფორმებული თანამშრომლობა კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებს შესაძლებლობას მისცემს სემესტრული მობილობის პროგრამის ფარგლებში საერთაშორისო გამოცდილება მიიღონ გერმანიის ერთ-ერთ მოწინავე უნივერსიტეტში.

A partnership agreement was signed between Caucasus University and Munich Business School, Germany.
Munich Business School is one of the leading private educational institutions in Germany, founded in 1991, and offers students programs accredited by FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation).
Notably, the Munich Business School was the first private university in Bavaria to receive state recognition in 1999 and is the first private university in Bavaria to receive institutional accreditation from the German Science Council.
furthermore, the Munich Business School has been ranked as the top in the Wirtschaftswoche rankings for years and offers students a high-quality education based on international standards.
The cooperation signed with the Munich Business School will give the students of the Caucasus University the opportunity to gain international experience in one of the leading German universities within the framework of the semester mobility program.