13 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტში გაიმართა ზოგადი განათლების დაწყებითი საფეხურის (I-VI კლასები) მასწავლებლის მომზადების ინტეგრირებული საბაკალავრო-სამაგისტრო პროგრამის მაღალი აკადემიური მოსწრების მქონე სტუდენტთა დაჯილდოება.
სტუდენტებს სერტიფიკატები გადასცეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და კავკასიის განათლების სკოლის დეკანმა ალუდა გოგლიჩიძემ.
აღნიშნული ღონისძიება ჩატარდა კავკასიის განათლების სკოლის სტუდენტთა წარმატებისა და კარიერაში შესვლის ხელშეწყობის პროგრამის ფარგლებში. პროგრამის მიზანია დაწყებითი პედაგოგიკის სტუდენტების სტიმულირება სწავლის პროცესში, მათი მიღწევების წარმოჩენა და კარიერაში მათი პირველი ნაბიჯების მხარდაჭერა.

On February 13, 2025, a ceremony took place at Caucasus University to recognize the academic achievements of the distinguished students of the Integrated Undergraduate-Graduate Program for Primary School Teacher Training (Grades I-VI).
Certificates were awarded by Kakha Shengelia, the President of Caucasus University and Aluda Goglichidze, the Dean of the Caucasus Education School.
The event was part of the Caucasus Education School's initiative to support students' success and facilitate their entry into the workforce. It broadly aims to stimulate learning among the students of the primary teacher training program, highlight their accomplishments, and assist them in taking their first steps in their careers.