17 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის ბიბლიოთეკაში,CSM-ის კურსდამთავრებულებისა და სტუდენტების შეხვედრა გაიმართა თემაზე - „მედია დღეს“.
შეხვედრის ფარგლებში, სამაუწყებლო კომპანია „ფორმულას“ ახალი ამბებისა და საგამოძიებო პროექტის - „შაბათის ფორმულას“ ჟურნალისტებმა, CSM-ის კურსდამთავრებულებმა - გიორგი კიკაბიძემ, სოფო გოზალიშვილმა და ნანო ჩაკვეტაძემ მომავალ ჟურნალისტებს საკუთარი გამოცდილება გაუზიარეს.
სტუდენტებმა ნახეს საინტერესო ჟურნალისტური მასალები, მოისმინეს დღევანდელი მედიაში არსებული წარმატებებისა და გამოწვევების შესახებ. ღონისძიება ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, სტუდენტებმა დასვეს კითხვები და მონაწილეობა მიიღეს საინტერესო დისკუსიაში.

On October 17, a meeting of CSM graduates and students was held on the topic - "Media Today" in the library of Caucasus University
Within the framework of the meeting, the journalists of "Formula" news and investigative project - "Shabatis Formula", graduates of CSM - Giorgi Kikabidze, Sofo Gozalishvili and Nano Chakvetadze shared their experience with future journalists.
Students saw interesting journalistic materials, learned about successes and challenges in today's media. The event was held in an interactive mode, students asked questions and participated in an interesting discussion.