5 ივლისს კავკასიის მედიის სკოლის სტუდენტებმა ონლაინ რადიო CSM-ის განახლებული პროგრამები წარმოადგინეს. რადიოს კონტენტს ჟურნალისტიკისა და მასობრივი კომუნიკაციის პროგრამის სტუდენტები მთლიანად ახალგაზრდული ინტერესების შესაბამისად ქმნიან. გემოვნებიანი მუსიკის გარდა, რადიოში შეგიძლიათ მოისმინოთ საინტერესო გადაცემები:
- სამშაბათი 18:50 - CU-ელი
- ოთხშაბათი 18:50 - მანდარინები
- ხუთშაბათი 18:50 - რადიოგრამა
- პარასკევი 18:50 - CSM NEWS
Radio CSM მუშაობს ონლაინ და მისი მოსმენა შეგიძლიათ ყველგან, სადაც ინტერნეტია
რადიოს გუნდს წელს მედიის სკოლის პიარის პროგრამის სტუდენტებიც შეემატნენ. ისინი ზრუნავენ მსმენელთა ინტერესების იდენტიფიკაციაზე, სამიზნე ჯგუფების დადგენასა და რადიოს პოპულარიზაციაზე.
რადიო CSM დონორების - "შვედეთის საერთაშორისო განვითარების სააგენტოსა" და "ფონდი ღია საზოგადოება საქართველოს" მხარდაჭერით 2014 წელს შეიქმნა. დღეს რადიოს სტუდენტურ გუნდს კონტენტის შექმნაში მენტორობას უწევს “დოიჩე ველეს აკადემია” და მისი წარმომადგენელი თინათინ ცისკარიძე.

On July 5, the students of Caucasus School of Media presented revised programs of CSM online radio. The radio content is created by the students of Journalism and Mass Communication taking into account the youth’s interests. In addition to good music, you can listen to the following:
- Tuesday 18.50 – CU student
- Wednesday 18.50 – Mandarines
- Thursday 18:50 – Radiogram
- Friday 18:50 – CSM NEWS
Radio CSM is operating online, which means you can listen to it anywhere with internet access.
The radio team has been joined by PR students this year, who take care of identifying the listeners’ interests, target groups and promoting the radio.
Radio CSM was set up in 2014 with the support of the donors – Swedish International Development Agency and Foundation Open Society Georgia. Currently the radio CSM team is mentored in content creation by Deutsche Valley Academy and its representative Tinatin Tsiskaridze.