რიშელ როჯერსმა "ციფრული თხრობის" 1-სემესტრიანი კურსი დაასრულა
კავკასიის მედიის სკოლაში "ციფრული თხრობის" 1-სემესტრიანი კურსი დაასრულა ამერიკელმა პროფესორმა რიშელ როჯერსმა. ჟურნალისტიკის პროგრამის მეოთხე კურსის სტუდენტებმა თანამედროვე თხრობის ტექნიკები აითვისეს და საინტერესო მასალები შექმნეს.
რიშელ როჯერსი ჩიკაგოს ლოიოლას უნივერსიტეტის „ციფრული მედიისა და ამბის თხრობის“ სამაგისტრო პროგრამას ხელმძღვანელობს. სხვადასხვა დროს ის ABC-ისა და CNN-ზე იყო ისეთი ცნობილი ამერიკელი ჟურნალისტების პროდიუსერი, როგორებიც არიან პიტერ ჯენინგსი, ტედ კუპელი, ოფრა უინფრი, ბარბარა უოლტერსი.
რიშელ როჯერსი CSM-ს აშშ-ს მთავრობის ფულბრატის პროგრამის ფარგლებში სტუმრობდა. პროექტი გაგრძელდება მომდევნო წელსაც.

American Professor Richelle Rogers completed a 1-semester course in "Digital Storytelling" at the Caucasus School of Media. Fourth-year students of the Journalism Program mastered contemporary storytelling techniques and finished the classes with interesting projects.
Richelle Rogers is leading a Master's program in Digital Media and Storytelling at Loyola University in Chicago. At various times she worked as the producer of such outstanding American journalists on ABC and CNN as Ted Koppel, Diane Sawyer, Peter Jennings, Barbara Walters, Oprah Winfrey.
Rachel Roger visited CSM as part of the US funded Fulbright program. The project will continue next year.