ურთიერთთანამშრომლობის შეთანხმება კავკასიის უნივერსიტეტსა და კიბერუსაფრთხოების ბიუროს შორის
კავკასიის უნივერსიტეტსა და კიბერუსაფრთხოების ბიუროს შორის ურთიერთთანამშრომლობის შეთანხმებას მოეწერა ხელი.
შეთანხმებას ხელი მოაწერეს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა - კახა შენგელიამ და კიბერუსაფრთხოების ბიუროს დირექტორმა - ლუკა მგელაძემ.
აღნიშნული თანამშრომლობა ითვალისწინებს, კიბერუსაფრთხოების ბიუროსა და კავკასიის უნივერსიტეტის ერთობლივი საგანმანათლებლო პროექტების განხორციელებას, სტუდენტების მიერ მიღებული ცოდნის პრაქტიკულ გამოყენებას და განზოგადებას, მათი კვალიფიკაციის ამაღლებას და პროფესიული უნარ-ჩვევების გამომუშავებას, შესაბამის სფეროში დარგობრივი უნარების გაღრმავებას და ბიუროში სტაჟირების,პრაქტიკის და დასაქმების შესაძლებლობას.

A mutual cooperation agreement was signed between Caucasus University and the Cyber Security Bureau.
The agreement was signed by the president of Caucasus University – Dr. Kakha Shengelia and the director of the Cyber Security Bureau - Luka Mgeladze.
The collaboration entails the execution of joint educational projects between Caucasus University and the Cyber Security Bureau, the practical application and generalization of the knowledge acquired by the students, the improvement of their qualifications and the development of professional skills, the deepening of sectoral skills in the relevant field, and the possibility of an internship, practice, or employment within the Bureau