7 მარტს, აბიტურიენტებისთვის და პროგრამით დაინტერესებული ყველა პირისთვის პირველი 3 წლიანი ერთობლივი მასპინძლობის მენეჯმენტის საბაკალავრო პროგრამის შესახებ საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა, რომელსაც კავკასიის უნივერსიტეტი ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტთან ერთად ახორციელებს.
პრეზენტაციაზე სპიკერები იყვნენ: დიკო კოპალეიშვილი - კავკასიის ტურიზმის სკოლის დეკანი; გიორგი ბრეგაძე - კავკასიის უნივერსიტეტის სრული პროფესორი.
შეხვედრაზე აბიტურიენტებმა დეტალურ ინფორმაცია მიიღეს საბაკალავრო პროგრამის, იმ უამრავი სიახლის თუ შესაძლებლობის შესახებ, რასაც ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტში სწავლა და ცხოვრება გულისხმობს.
ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტს, რომელიც მდებარეობს ამერიკაში, მოპოვებული აქვს ისეთ დონის აკრედიტაციები, როგორებიცაა: AASBC, TedQual.

On March 7, presentation was held for entrants and all those interested in the first 3-year double degree hospitality management undergraduate program implemented by Caucasus University in cooperation with Fairleigh Dickinson University.
The presentation was held by Diko Kopaleishvili - Dean of Caucasus Tourism School; Giorgi Bregadze - Full Professor at Caucasus University.
At the presentation, entrants received detailed information about the undergraduate program, the many innovations or opportunities that come with studying and living at Fairleigh Dickinson University. Detailed information about the partner university and student life was also provided.
Fairleigh Dickinson University, located in New Jersey, USA, has obtained accreditations such as: AASBC, TedQual.