27 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლასა და ჯეი ენდ თი ქონსალთინგის სასწავლო ცენტრს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
მემორანდუმის მიზანია, ცენტრის მიერ ინიცირებული ისეთი საგანმანათლებლო პროექტების ხელშეწყობა, რომელიც შეესაბამება სამართლის სკოლის მიზნებსა და ინტერესებს; სამართლისა და საგანმანათლებლო საქმიანობის პოპულარიზაცია; მხარეთა მიერ ერთობლივი პროექტების დაგეგმვა და განხორციელება; სტუდენტებისათვის ხარისხიანი იურიდიული განათლების ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა, მათი პროფესიული განვითარების ხელშეწყობა; გამოცდილების გაზიარება.
ამავე დღეს კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლისა და ჯეი ენდ თი ქონსალთინგის სასწავლო ცენტრის ერთობლივი პროექტის: „სამართლებრივი დებატები ამერიკულ - საპარლამენტო ფორმატში“ პირველი ეტაპი გაიმართა.

On May 27, the Memorandum of Cooperation was signed between Caucasus School of Law and J & T Consulting Educational Center.
The goal of the Memorandum is to promote educational projects initiated by the Center, which meet the goals and interests of CSL; Promote law and educational activities; Plan and implement joint projects by both parties; Ensure access to quality legal education for students, facilitate their professional development; Share experiences.
On the same day, the first stage of the joint project - Legal Debates in American-Parliamentary Formation - was held by Caucasus School of Law and J & T Consulting Educational Center.