6 მარტს, 17:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრისა და სტუდენტ ჰანთის ორგანიზებით, კავკასიის უნივერსიტეტში გაიმართება ვორკშოპი სტუდენტებისთვის სახელწოდებით - ტექნოლოგიები არა ტექნოლოგიური ადამიანებისთვის.
ალბათ ხშირად გესმის ტექნოლოგიების განვითარებაზე, ტექნოლოგიურ მიღწევებზე და მისგან მიღებულ სიკეთეებზე. შეიძლება იმაზეც გიფიქრია, რომ ზოგი ტექნოლოგია არც თუ ისე მარტივია და ყველა მიმართულების ადამიანისთვის არ არის. მაგრამ ჩვენ შენთან ერთად ამ შეხედულების შეცვლა გვინდა.
შეხვედრის განმავლობაში, სტუდენთ ჰანთის მმართველი პარტნიორი, სანდრო კანდელაკი ისაუბრებს ტექნოლოგიებზე არა ტექნოლოგიური ენით, იმაზე თუ სად, რაში და როგორ უნდა გამოიყენოთ ტექნოლოგიები, ასევე გასწავლით ისეთ ხელსაწყოებს რომელიც თქვენ სამუშაო ყოველდღიურობას უფრო საინტერესოს გახდის.

On March 6, at 17:00, a workshop titled "Technologies for Non-Technological People" will be held at Caucasus University. The event is organized by the Innovation and Entrepreneurship Center of Caucasus University in collaboration with Student Hunt.
You've probably come across discussions about the development of technology, technological advancements and their benefits. You might have also felt that some technologies seem complex and not easily accessible to everyone. But we aim to change this perspective together.
During the meeting, Sandro Kandelaki, the managing partner of Student Hunt, will explain technologies in simple terms, discussing where, how, and why they are used. Additionally, he will introduce tools to make your everyday tasks more interesting.