16 ნოემბერს, 18:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის აუდიტორია C28-ში, გაიმართება WISEC Academy-ის მონაწილეთა ყოველწლიური მრგვალი მაგიდა. ღონისძიება ორგანიზებულია Jean Monnet Module Project-ის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის მასპინძლობით.
ყოველწლიური მრგვალი მაგიდა WISEC Academy-ის მონაწილეებისთვის იქნება შემეცნებითი და გასართობი შეკრება, რომელიც ფოკუსირებული იქნება ევროკავშირის საუკეთესო პრაქტიკის განხილვაზე, ამ პრაქტიკის განხორციელების ეფექტური გზების იდენტიფიცირებაზე და მონაცემთა დაცვის შემთხვევების შესწავლაზე როგორც ბიზნესში, ასევე საჯარო სექტორში.
- ევროკავშირის საუკეთესო პრაქტიკის განხილვა;
- საუკეთესო პრაქტიკის დანერგვის გზების განსაზღვრა;
- ქეისები ბიზნესიდან და საჯარო სექტორიდან.
ღონისძიება მიესალმება WISEC Academy-ის მონაწილეებს, ბიზნესის წარმომადგენლებს და საჯარო სექტორის წარმომადგენლებს, რომლებიც დაინტერესებულნი არიან მონაცემთა უსაფრთხოებისა და დაცვის საკითხებით.

The Annual Roundtable for the participants of WISEC will take place on November 16, at 18:00, at Caucasus University (C28) This esteemed event is organized as part of the renowned Jean Monnet Module Project and will be hosted at Caucasus University.
The Annual Roundtable for WISEC Academy participants promises to be an insightful and engaging gathering, focusing on the discussion of EU best practices, identifying effective ways to implement these practices, and exploring data protection cases in both business and public sectors.
- Cases in Business and Public Sector.
The event welcomes participants of WISEC Academy, business representatives, and public sector representatives who share a vested interest in data security and protection.