8 ივნისს, 17:00 საათზე, გაიმართება კავკასიის განათლების სკოლის ესეების კონკურსის ფარგლებში, საკონსულტაციო შეხვედრა თემაზე - „დაწყებითი პედაგოგიკის ესეების კონკურსის გამოწვევები“.
საკონსულტაციო შეხვედრას გამართავენ ალუდა გოგლიჩიძე – კავკასიის უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი, კავკასიის განათლების სკოლის დეკანი და პაატა პაპავა – კავკასიის უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი, ზოგადი განათლების დაწყებითი საფეხურის (I-VI კლასები) მასწავლებლის მომზადების ინტეგრირებული საბაკალავრო-სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამის პროფესიული უნარებისმოდულის კოორდინატორი.
შეხვედრა დისტაციურად, ზუმის საშუალებით ჩატარდება და მის ფარგლებში დაინტერესებული პირები მიიღებენ ნაშრომის შექმნისთვის საჭირო ინფორმაციას.

On June 8, at 17:00, within the framework of the essay competition of Caucasus School of Education, a consultative meeting on the topic - "Challenges of the Elementary Pedagogy Essay Competition" will be held.
The consultative meeting will be held by Aluda Goglichidze - Associate Professor at Caucasus University, Dean of Caucasus School of Education and Paata Papava - Associate Professor at Caucasus University and coordinator of the Integrated Bachelor's and Master's Degree Program for Teachers of Primary Education (grades I-VI).
The meeting will be held remotely, through Zoom, and interested parties will receive the information needed to write their essays.