27 მაისს, 17:00 საათზე, გაიმართება გიორგი ბურდულის ონლაინ e-Talks თემაზე - „მენტალური გზა ლიდერობამდე“.
გიორგი ბურდული კავკასიის ბიზნესის სკოლის მოწვეული ლექტორია. იგი საკონსულტაციო კომპანია „Georgian Progress Group”-ის თანადამფუძნებელი და თავმჯდომარეა, ასევე, საქართველოში უმსხვილესი ინდუსტრიული სამრეცხაო „ლავანდერია“-ს თანადამფუძნებელია.
მას აქვს მრავალწლიანი მენეჯერული გამოცდილება როგორც კერძო, ისე საჯარო სექტორში. მნიშვნელოვანია მისი გამოცდილება ლექტორისა და ქოუჩის რანგში.
შეხვედრის ფარგლებში, სპიკერი განიხილავს რიგითი ადამიანის აზროვნებიდან ლიდერის აზროვნებაზე (mindset) გადაწყობის პროცესს და ისაუბრებს იმაზე, თუ რა სახის მსოფლმხედველობასთან, ღირებულებებთან, პრინციპებთან და შეხედულებებთან არის დაკავშირებული მსგავსი ტრანსფორმაცია ადამიანის გონებაში.

On May 27, at 17:00, Giorgi Burduli's online e-Talks will be held on the topic - "Mental Road to Leadership".
Giorgi Burduli is an invited lecturer at the Caucasus School of Business. He is the co-founder and chairman of the consulting company Georgian Progress Group, as well as the co-founder of the leader laundry company on the Georgian market, “Lavanderia”. He has many years of managerial experience in both the private and public sectors. Also important is his experience as a lecturer and coach.
During the meeting, the speaker will discuss the process of re-arranging the mindset of a leader from the mindset of an ordinary person and will talk about what kind of worldview, values, principles and views are associated with such a transformation in the human mind.