2 ივნისს, 13:00 საათზე, აბიტურიენტებისთვის და პროგრამით დაინტერესებული ყველა პირისთვის გაიმართება პროგრამის პრეზენტაცია პირველი 3 წლიანი ერთობლივი კომპიუტერული მეცნიერების საბაკალავრო პროგრამის შესახებ, რომელსაც კავკასიის უნივერსიტეტი ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტთან (აშშ) ერთად ახორციელებს.
პროგრამის პრეზენტაციას წარუძღვებიან: შოთა ნიჟარაძე - კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლის დეკანი და მაქსიმ იავიჩი - კავკასიის უნივერსიტეტის პროფესორი, კიბერ უსაფრთხოების ცენტრის დირექტორი.
შეხვედრაზე აბიტურიენტები მიიღებენ დეტალურ ინფორმაციას საბაკალავრო პროგრამის, იმ უამრავი სიახლის თუ შესაძლებლობის შესახებ, რასაც ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტში სწავლა და ცხოვრება გულისხმობს.
FDU-ის საერთაშორისო რეიტინგები და აკრედიტაცია: ყველაზე დიდი კერძო უნივერსიტეტი ნიუ ჯერსიში; აკრედიტებული ABET-ის კომპიუტერული აკრედიტაციის კომისიის (CAC) მიერ; აშშ-ის ეროვნული უსაფრთხოების სააგენტოს კიბერუსაფრთხოების ცენტრი.

On June 2, at 13:00 presentation will be held for entrants and all those interested in the first 3-year double degree computer science undergraduate program implemented by Caucasus University in cooperation with Fairleigh Dickinson University (USA).
The presentation will be held by Shota Nizharadze - Dean of Caucasus School of Technology and Maksim Iavich - the professor of Caucasus University, the director of the Cyber Security Center.
At the presentation, entrants will receive detailed information about the undergraduate program, the many innovations or opportunities that come with studying and living at Fairleigh Dickinson University. Detailed information about the partner university and student life will also be provided.
International rankings and accreditation of FDU: the largest private university in New Jersey; Accredited by the Computing Accreditation Commission (CAC) of ABET; S. National Security Agency Cybersecurity Center of Excellence.