საინფორმაციო შეხვედრა-კიბერუსაფრთხოების 3 წლიანი ერთობლივი საბაკალავრო პროგრამა
20 მარტს, 16:30 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია „ლიბრარეაში“, აბიტურიენტებისთვის და პროგრამით დაინტერესებული ყველა პირისთვის გაიმართება პროგრამის პრეზენტაცია პირველი 3 წლიანი ერთობლივი კიბერუსაფრთხოების საბაკალავრო პროგრამის შესახებ, რომელსაც კავკასიის უნივერსიტეტი ნიუ-ჯერსი სითი უნივერსიტეტთან ერთად ახორციელებს.
პროგრამის პრეზენტაციას წარუძღვებიან: შოთა ნიჟარაძე - კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლის დეკანი; მაქსიმ იავიჩი - კავკასიის უნივერსიტეტის კიბერუსაფრთხოების ცენტრის ხელმძღვანელი.
შეხვედრაზე აბიტურიენტები მიიღებენ დეტალურ ინფორმაციას საბაკალავრო პროგრამის, იმ უამრავი სიახლის თუ შესაძლებლობის შესახებ, რასაც ნიუ-ჯერსი სითი უნივერსიტეტში სწავლა და ცხოვრება გულისხმობს.
დღეისათვის ნიუ-ჯერსი სითი უნივერსიტეტი შტატის ყველაზე ფართოპროფილიანი უნივერსიტეტების რიგებშია და ერთ-ერთია ქვეყნის იმ რამდენიმე ინსტიტუტთაგან, რომელსაც აქვს ფედერალური უფლებები როგორც კიბერუსაფრთხოებაში, ასევე დაზვერვაში.

On March 20, at 16:30 presentation will be held in the Caucasus University bookstore "Librarea" for entrants and all those interested in the first 3-year double degree cyber security undergraduate program implemented by Caucasus University in cooperation with New Jersey City University.
The presentation will be held by Maksim Iavich - head of Caucasus University Cyber Security Center and Shota Nizharadze- Dean of Caucasus school of Technology.
At the presentation, entrants will receive detailed information about the undergraduate program, the many innovations or opportunities that come with studying and living at New Jersey City University. Detailed information about the partner university and student life will also be provided.
Today, New Jersey City University is one of the state's highest profile universities and one of the few institutions in the country to have federal rights in both cybersecurity and intelligence.