საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის შეხვედრა პირველკურსელებთან
9-10 დეკემბერს, 16:00 საათზე, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტი, ყველა დაინტერესებულ პირველკურსელს იწვევს გაცნობით შეხვედრაზე დასასწრებად.
შეხვედრის ფარგლებში, სტუდენტებს ექნებათ შესაძლებლობა, გაეცნონ უნივერსიტეტის ინტერნაციონალიზაციის პოლიტიკას და მასთან დაკავშირებულ პროცესებს. ასევე, მიიღონ ინფორმაცია საერთაშორისო პარტნიორობის ფარგლებში შემოთავაზებული გაცვლითი, Erasmus+ პროგრამების, მოკლევადიანი კურსებისა და სტიპენდიების შესახებ.
სტუდენტები შეძლებენ მათთვის საინტერესო შეკითხვები დაუსვან დეპარტამენტის წარმომადგენლებს, უფრო მეტი გაიგონ პროგრამულ თუ ადმინისტრაციულ პროცედურებზე, რომლებიც საერთაშორისო სტუდენტურ პროგრამებს უკავშირდება. ასევე, მოისმენენ რეკომენდაციებს გაცვლითი პროგრამებისთვის განაცხადის წარდგენისათვის საჭირო დოკუმენტაციის მომზადებასთან დაკავშირებით.
ღონისძიებაზე დასასწრებად გთხოვთ გაიაროთ რეგისტრაცია მოცემულ ბმულზე, 6 დეკემბრის ჩათვლით.
შეხვედრა გაიმართება უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში (C სართული), როგორც ინგლისურ, ასევე ქართულ ენაზე.

On December 9-10 at 16:00 PM, the Department of International Relations invites all freshman year students to attend the introduction meeting.
During the meeting, students will have the opportunity to learn about the university's internationalization policy and related processes. Students will also receive information about proposed exchange programs, Erasmus+, short-term courses, and scholarships  within the framework of international partnerships.
Students will be able to ask questions of interest to the representatives of the International Relations Department and learn more about the programme and administrative procedures related to international  programs for students. Moreover, students will receive recommendations on preparing the necessary documentation for applying for the exchange programs.
To attend the event, please register here by November 6.
The meeting will take place in the Conference Hall (C floor) and will be conducted in both Georgian and English.