შეხვედრა სოციალური პლატფორმა Bubbler-ის წარმომადგენლებთან
13 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტები სოციალური ქსელი Bubbler-ის წარმომადგენლებს შეხვდნენ.
ღონისძიებას წარუძღვა Bubbler-ის დამფუძნებელი ლუკა ხათრიძე. შეხვედრაზე განხილული იყო Bubbler-ის ღირებულებები და სამომავლო გეგმები, ასევე დრო დაეთმო სტარტაპში დასაქმების პერსპექტივებს. ამ დროისთვის Bubbler აქტიურად ეძებს აქტიურ  სტუდენტებს, რომლებიც მარკეტინგის, მენეჯმენტის და PR-ის მიმართულებით სამუშაო პროცესებში ჩაერთვებიან.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, სტუდენტებმა ამომწურავი პასუხები მიიღეს მათთვის საინტერესო და მნიშვნელოვან კითხვებზე.
Bubbler არის ლოკაციაზე დაფუძნებული პლატფორმა, რომელიც მომხმარებლებს საშუალებას აძლევს ლოკალურად გააზიარონ ნებისმიერი ტიპის ჰობი თუ ინტერესი, გააერთიანონ ადამიანთა წრე მის გარშემო და ერთად განახორციელონ ის. სტარტაპი სულ რაღაც 3 თვის წინ გაეშვა და უკვე 6000-ზე მეტი აქტიური მომხმარებელი ჰყავს ყოველთვიურად.
პლატფორმაზე უკვე გაზიარებული 1000-ზე მეტი აქტივობა და შექმნილია 800-ზე მეტი აქტივობის ჯგუფი (“ბაბლი”).

Meeting with the representatives of the social platform - Bubbler
On October 13, in the conference hall of the Caucasus University, the students of the Caucasus University met with the representatives of the social network Bubbler.
Bubbler founder Luka Khatridze led the event. At the event, Bubbler's values and future plans were discussed; time was devoted to employment prospects at the startup. At the moment, Bubbler is actively looking for active students who will be involved in the work processes in the direction of marketing, management and PR.
The meeting was held in an interactive mode, the students received comprehensive answers to their interesting and important questions.
Bubbler is a location-based platform that allows users to share any type of hobby or interest locally, gather a circle of people around it, and pursue it together. The startup launched just 3 months ago and already has more than 6,000 monthly active users.
More than 1,000 activities have already been shared on the platform and more than 800 activity groups (“bubbles”) have been created.