IE უნივერსიტეტი, საზაფხულო სკოლა - 2026
IE-ს უნივერსიტეტი (IE University, Segovia, Spain,), გიწვევთ მონაწილეობის მისაღებად საზაფხულო სკოლაში, რომელიც სტუდენტებს სთავაზობს ინტერაქტიულ სასწავლო გამოცდილებას, რომელიც შექმნილია ახალი სფეროების აღმოჩენისა და გლობალური პერსპექტივის გასაფართოებლად.
პროგრამების ჩამონათვალი (შეგიძლიათ აირჩიოთ მაქსიმუმ 3 პროგრამა):
• Arts & Culture
• Breakthrough Robotics
• Breakthrough Tech & AI
• Business Management
• Creative Intelligence
• Digital Marketing
• Entrepreneurship Bootcamp
• Fashion Styling & Media
• Finance Fundamentals
• Idea Validation accelerator
• Law & innovation
• Nextgen Public Changemakers
• Upskilling for Professional Success
თითოეული პროგრამის ხანგრძლივობა: 2 კვირა.
საფასური: 27 მარტამდე რეგისტრაციის შემთხვევაში პროგრამის საფასური შეადგენს 3,150  ევროს; ორი პროგრამის არჩევის შემთხვევაში - 5,310 ევრო (Bundle Price 2 weeks + 2 weeks); 3 პროგრამა - 7,650 ევრო.
27 მარტის შემდეგ 10 ივნისის ჩათვლით, კავკასიის სტუდენტებს შეეძლებათ ისარგებლონ შეღავათიანი ფასით, მხოლოდ ერთი პროგრამის არჩევის შემთხვევაში ( 27 მარტის შემდეგ ერთი პროგრამის საფასური შეადგენს 3,150 ევროს, ორი პროგრამა - 5,900 ევროს).
• ინგლისური ენის მინიმუმ B1 დონის დამადასტურებელი ცნობა;
იმისათვის რომ დაინტერესებულმა პირებმა ისარგებლონ Early Bird - ის ტარიფით, დოკუმენტები უნდა გამოაგზავნონ 24 მარტის ჩათვლით.
პროგრამებზე დეტალური ინფორმაციისათვის, გთხოვთ იხილოთ პროგრამების ბროშურა
დამატებითი კითხვებისათვის შეგიძლიათ მიმართოთ პროგრამის კოორდინატორს მეილზე: globalacademicpartnerships@ie.edu

IE University Summer School - 2026
IE University (IE University, Segovia, Spain,), invites you to participate in the Summer School, which offers students an interactive learning experience designed to discover new fields and broaden their global perspective.
List of programs (you can choose up to 3 programs):
• Arts & Culture
• Breakthrough Robotics
• Breakthrough Tech & AI
• Business Management
• Creative Intelligence
• Digital Marketing
• Entrepreneurship Bootcamp
• Fashion Styling & Media
• Finance Fundamentals
• Idea Validation accelerator
• Law & innovation
• Nextgen Public Changemakers
• Upskilling for Professional Success
Duration of each program: 2 weeks.
Fees: The program fee is 3,150 euros if you register before March 27; 5,310 euros if you choose two programs (Bundle Price 2 weeks + 2 weeks); 3 programs - 7,650 euros.
From March 27 to June 10, Caucasus students will be able to benefit from the discounted price, only if they choose one program (after March 27, the fee for one program is 3,150 euros, for two programs - 5,900 euros).
• Certificate of at least B1 level of English;
• Grade sheet (minimum cumulative GPA must be 3.0).
In order for interested students to benefit from the Early Bird fee, documents must be sent by March 24.
For detailed information on the programs, please see the program brochure.
For additional questions, please contact the program coordinator at: globalacademicpartnerships@ie.edu