კავკასიის უნივერსიტეტი, საქართველოს, სომხეთის, აზერბაიჯანისა და შვედეთის უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებთან და ახალგაზრდულ ორგანიზაციებთან ერთად, აცხადებს მიღებას ონლაინ საგანმანათლებლო პროგრამაში მონაწილეობისათვის - “VIRTUALLYEDU - ვირტუალური მობილობა და ციფრული განათლება”.
პროგრამის განხორციელებამდე, მონაწილეებს შესაძლებლობა ექნებათ დაესწრონ საორიენტაციო შეხვედრას, რათა უკეთ გაეცნონ საგანმანათლებლო პროგრამის სტრუქტურასა და მოსალოდნელ შედეგებს.
- პროგრამის ვადები: ვირტუალური მობილობა გულისხმობს, სემესტრულად მოკლევადიანი ინტენსიური პროგრამების შეთავაზებას დაინტერესებული პირებისთვის, რომელიც მიმდინარე სემესტრში 7 ივლისიდან დაიწყება;

Together with the Higher Educational Institutions and youth organizations from Georgia, Armenia, Azerbaijan and Sweden, Caucasus University announces the admission on the online educational program, VIRTUALLYEDU – Virtual Exchanges and Education Digital Skills.
Before the start of the program implementation, the participants will have the opportunity to attend the orientation meeting in order to understand better the structure of the educational program and expected outcomes.
• Program Term: virtual mobility means a short-term intensive programs per semester offered to the participants which starts on July 7 of the current semester;
In case of the interest, please fill out the registration link or/and contact the program coordinator on the following email address: yuliia.kozhukivska@folkuniversitetet.se .