2010 წ. 3–5 ნოემბერს, კავკასიის სამართლის სკოლაში, სტუმრად იმყოფებოდა ტალინის ტექნოლოგიების უნივერსიტეტის დელეგაცია სამართლის სკოლის დეკანის პროფესორ ტანელ კერიკმაეს, ადამიანის უფლებათა ცენტრის დირექტორის, პროფესორ ევჰენ წიბულენკოს და სამართლის სკოლის პროექტის მენეჯერის არჩილ ჩოჩიას შემადგენლობით.
ვიზიტის დროს საუბარი შედგა თანამშრომლობის განვითარების შემდეგი ეტაპის კონკრეტულ საკითხებზე. მიღწეული იქნა შეთანხმება იმის შესახებ, რომ 2011 წლის თებერვალში, ტალინში, ორ სკოლას შორის ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულების ახალი ვერსია გაფორმდება.

2010 On November 3-5, a delegation from Tallinn University of Technology, including Dean of the School of Law, Professor Tanel Kerikmae, Director of the Human Rights Center, Professor Evhen Tsibulenko, and Archil Chochia, Project Manager of the School of Law, visited the Caucasus School of Law.
During the visit, specific issues of the next stage of cooperation development were discussed. An agreement was reached that a new version of the cooperation agreement between the two schools will be signed in February 2011 in Tallinn.