22 თებერვალს, 12:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, ტურიზმის სკოლის პროგრამებით დაინტერესებული აბიტურიენტებისთვის გაიმართება კონკურსი - ვირტუალური მოგზაურობა დროსა და სივრცეში.
მონაწილეები სპეციალურ პროგრამაში ქვიზებს უპასუხებენ, კითხვები იქნება შემდეგი თემატიკის: გეოგრაფია, ისტორია, ლიტერატურა, ტურიზმი. კონკურსი სამ ეტაპად წარიმართება და ყოველი მომდევნო ეტაპი უფრო გართულდება.
კონკურსის გამარჯვებულებს გადაეცემათ კავკასიის უნივერსიტეტის სასწავლო ვაუჩერები:
I ადგილზე გასულ გუნდს გადაეცემა 3000 ლარიანი სასწავლო ვაუჩერი
II ადგილზე გასულ გუნდს გადაეცემა 1500 ლარიანი სასწავლო ვაუჩერი
III ადგილზე გასულ გუნდს გადაეცემა 900 ლარიანი სასწავლო ვაუჩერი
საპრიზო ადგილზე გასული გუნდის წევრი მიიღებს გუნდისთვის გამოყოფილი ვაუჩერის 1/3-ს. მიღებული ვაუჩერი 4 წელზე გადანაწილდება და კავკასიის უნივერსიტეტში ბაკალავრიატში სწავლის საფასურს დააფინანსებს. ვაუჩერებით სარგებლობა შეუძლიათ კავკასიის უნივერსიტეტში 2023-2024 აკადემიურ წელს ჩარიცხულ სტუდენტებს.

A competition for applicants interested in the Tourism School programs - a virtual journey through time and space - will be conducted on February 22 at 12:00 in the C9 auditorium of Caucasus University.
The winners of the competition will receive study vouchers from Caucasus University:
I place - 3000 GEL education voucher
II place - 1500 GEL education voucher
III place - 900 GEL education voucher
The member of the winning team will receive 1/3 of the voucher allocated to the team. The voucher will be distributed over 4 years and will finance the undergraduate tuition fees at Caucasus University. Vouchers can be used by students enrolled in the 2023-2024 academic year at Caucasus University.