თიბისი კაპიტალის სტუდენტური პროგრამის - „კემპის“ - გამარჯვებულები კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტები არიან
თიბისი კაპიტალის სტუდენტური პროგრამის - „კემპის“ მე-4 ნაკადში პირველი ადგილი  კავკასიის უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლის სტუდენტმა ნიკა კოპალეიშვილმა თავის თანაგუნდელებთან ერთად, ხოლო მეორე საპრიზო ადგილი, ასევე,  კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტმა დიანა ჩავლეიშვილმა დაიკავეს.
სტუდენტებმა პროექტი თანაგუნდელებთან ერთად წარადგინეს, რომლებიც საქართველოს სხვადასხვა უნივერსიტეტებიდან იყვნენ. ჟიურის რჩეულ ორივე გუნდს, სპეციალური ჯილდო - თიბისის აქციები გადაეცათ.
პროექტმა წელს, მთელი საქართველოს მასშტაბით, 20 უნივერსიტეტი და III-IV კურსის 170 სტუდენტი გააერთიანა. სტუდენტებმა, პროექტის სხვადასხვა ეტაპზე, ინდივიდუალურ და ჯგუფურ დავალებებზე იმუშავეს.  ფინალური ეტაპზე კი, ფინალისტებმა, ქალაქგარეთ, თიბისი კაპიტალის გუნდის წევრებისგან დაკომპლექტებული ჟიურის წინაშე, ჯგუფური პროექტები წარადგინეს.

The winners of the TBC Capital student program - "Camp" - are students of the Caucasus University
Nika Kopaleishvili, a student at the Caucasus University School of Business, won the competition with his teammates in the fourth stream of the TBC Capital student program, "Camp," while Diana Chavleishvili, a student at the Caucasus School of Business, came in second.
Students and their teammates, who came from several Georgian universities, presented the idea together. TBC shares were offered as a special prize to both of the jury's winning teams.
170 students in the III-IV year from 20 Georgian universities were brought together by the project this year. At different points throughout the project, the students worked on both individual and group assignments. A jury made up of TBC Capital team members listened to the finalists' group projects during the final round outside the city.