კავკასიის უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლის სტუდენტები თიბისისა და თიბისი კაპიტალის სტუდენტური პროგრამის - „თიბისი კემპის“ მეორე ნაკადის გამარჯვებულები არიან.
პირველი ადგილი - კავკასიის უნივერსიტეტის, ბიზნესის სკოლის სტუდენტებმა - სანდრო ჭანტურიძემ, ნინა სანდლერმა და რატი კალანდარიშვილმა, მეორე ადგილი კი, - თავისუფალი უნივერსიტეტის სტუდენტებმა - საბა ამირიძემ, გიორგი კვენეტაძემ და ვახტანგ ღლონტმა დაიკავეს.
ჟიურის რჩეულ აღნიშნულ 2 გუნდს სპეციალური ჯილდო - თიბისის აქციები გადაეცა.
„თიბისი კემპი“, მთელი საქართველოს მასშტაბით, 12 უნივერსიტეტის ფინანსების ფაკულტეტის IV კურსის სტუდენტების სასწავლო პროგრამაში იყო ინტეგრირებული და მსურველებს მასში ჩართვა ნებაყოფლობით შეეძლოთ. სტუდენტებმა, სემესტრის განმავლობაში, პროგრამის სხვადასხვა ეტაპი გაიარეს: პირველ ეტაპზე თიბისი კაპიტალის საჯარო ლექციებს ესწრებოდნენ. შემდეგ, ერთად განიხილეს ბიზნეს-ქეისები, რომლებიც მათ დავალებასთან იყო კავშირში. ბოლო ეტაპზე კი, ჟიურის წინაშე, რომელიც თიბისი კაპიტალის მენეჯმენტისგან შედგებოდა, საბოლოო საინვესტიციო პროექტი წარადგინეს.

CSB students are the winners of TBC Camp
Caucasus School of Business students are the winners of the second stream of TBC and TBC Capital student program - TBC Camp.
The first place was taken by Sandro Chanturidze, Nina Sandler and Rati Kalandarishvili, students of Caucasus School of Business, and the second place was taken by Saba Amiridze, Giorgi Kvenetadze and Vakhtang Glonti, students of Free University.
The 2 teams selected by the jury were awarded a special prize - TBC shares. TBC Camp was integrated into the curriculum of 4th year students in the field of finance at 12 universities throughout Georgia, those who wished to participate can do it voluntarily. Students went through different stages of the program during the semester: in the first stage, they attended TBC Capital public lectures. Then, they discussed business cases related to their assignment. At the last stage, the final investment project was presented to the jury, which consisted of TBC Capital Management.