9-10 იანვარს, ბანგლადეშის დედაქალაქ დაკაში, დაფოდილის საერთაშორისო უნივერსიტეტის (Daffodil International University) კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი გაიმართა. კავკასიის უნივერსიტეტისა და IAUP-ის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ მოწვევა 2017 წლის ოქტომბერში, უნივერსიტეტისგან მიიღო და ოფიციალური ვიზიტით გაემგზავრა.
მიღების შემდეგ დღეს, 10 იანვარს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კურსდამთავრებულებსა და დამსწრე საზოგადოებას სიტყვით მიმართა. მან გამოსვლაში ყურადღება გაამახვილა უნივერსიტეტის მნიშვნელობასა და განათლების ღირებულებაზე.
დაფოდილის საერთაშორისო უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალს ბანგლდეშის განათლების მინისტრი, ნურულ ისლამ ნაჰიდი ესწრებოდა.

Kakha Shengelia at Convocation Ceremony 2018 at Daffodil International University, Dhaka, Bangladesh
10 January 2018
On January 9-10, in the capital city of Bangladesh, Dhaka, Daffodil International University holds convocation ceremony attended by the President of the Caucasus University and President of International Association of University Presidents (IAUP) Dr. Kakha Shengelia who was invited to the ceremony as early as October, 2017. On the following day, January 10, Dr. Shengelia addressed the attending audience to speak about importance of university education and its value. The convocation ceremony was also attended by the Minister of Education of Bangladesh, Nurul Islam Nahid.