21 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტმა ურთერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმა რისკების მართვისა და სადაზღვევო კომპანია გლობალ ბენეფიტს ჯორჯიასთან.
მემორანდუმის მიზანია, კავკასიის უნივერსიტეტის უცხოელმა და ქართველმა სტუდენტებმა საქართველოში და საზღვარგარეთ ისარგებლონ საერთაშორისო დონის სტანდარტების ჯანმრთელობის სადაზღვევო პაკეტით, საუკეთესო პირობებითა და ფასებით. ასევე ითვალისწინებს მხარეთა ურთიერთთანამშრომლობას სტუდენტების სტაჟირებისა და დასაქმების მიმართულებით სადაზღვევო კომპანია გლობალ ბენეფიტს ჯორჯიაში.
დოკუმენტს ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და გლობალ ბენეფიტს ჯორჯიას გენერალურმა დირექტორმა ნინო კობახიძემ.

On June 21, Caucasus University signed a memorandum of cooperation with Risk Management & Insurance Company Global Benefits Georgia.
The aim of the memorandum is to allow foreign and Georgian students of Caucasus University to enjoy Insurance packet of international standards with best conditions and prices in Georgia and abroad. The Memorandum also envisages cooperation between the partners in respect of internship and employment at the Insurance Company Global Benefit in Georgia.
The document was signed by the president of Caucasus University Mr. Kakha Shengelia and the General Director of Global Benefits Georgia Ms. Nino Kobakhidze.