CU რა? სად? როდის? აბიტურიენტებისთვის
საქართველოს კლუბის „რა? სად? როდის?“ პრეზიდენტი გიორგი მოსიძე, 16 ნოემბერს, 12:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში, აბიტურიენტებისთვის CU რა? სად? როდის? წაიყვანს.
ინტელექტუალურ თამაშში აბიტურიენტებისგან შემდგარი რამდენიმე გუნდი მიიღებს მონაწილეობას. თითოეული გუნდი 4 აბიტურიენტისგან უნდა იყოს დაკომპლექტებული.
თამაშში მონაწილეობა შეუძლიათ მხოლოდ მე-12 კლასის მოსწავლეებს.
I, II და III ადგილზე გასულ გუნდებს სასწავლო ვაუჩერები გადაეცემათ:
• I ადგილზე გასულ გუნდს გადაეცემა 8 000 ლარიანი სასწავლო ვაუჩერი
• II ადგილზე გასულ გუნდს გადაეცემა 6 000 ლარიანი სასწავლო ვაუჩერი
• III ადგილზე გასულ გუნდს გადაეცემა 4 000 ლარიანი სასწავლო ვაუჩერი
გუნდი შესაძლებელია შედგებოდეს 4-ზე ნაკლები მონაწილისგანაც, თუმცა მოგებული სასწავლო ვაუჩერები გაიყოფა 4-ზე. გამომდინარე აქედან, I ადგილზე გასული გუნდის თითოეულ მონაწილეს გადაეცემა 2 000 ლარი, II ადგილზე გასვლის შემთხვევაში 1 500 ლარი, ხოლო III ადგილის შემთხვევაში 1 000 ლარი.

On November 16, at 12:00, Giorgi Mosidze, the president of the “What?” Where? When?” intellectual club will host the game "What? Where? When?" for prospective students, at Caucasus University.
Several teams of entrants will take part in the game. Each team must consist of 4 prospective students.
Only 12th grade students can participate in the game.
Training vouchers will be awarded to the top three teams:
- First place: 8,000 GEL (2,000 GEL per participant)
- Second place: 6,000 GEL (1,500 GEL per participant)
- Third place: 4,000 GEL (1,000 GEL per participant)
If a team has fewer than four members, the vouchers will still be divided by four. Based on this, each participant of the first-place team will receive 2,000 GEL, participants of the second-place team will receive 1,500 GEL each, and participants of the third-place team will receive 1,000 GEL each.