26 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში საფეხბურთო ჩემპიონატი „ფეფეს ლიგა’’ 2019 ზამთრის სეზონის თამაშები დასრულდა.
ფინალურ თამაშს ესწრებოდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია, ფინალში გასული სკოლების დეკანები და წარმომადგენლები და გიორგი ნიშნიანიძის (ფეფე) მამა. მათ მოთამაშეებს წარმატება უსურვეს.
ჩემპიონატის ფინალში ერთმანეთს შეხვდნენ ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის საფეხბურთო გუნდი CSH „ჰუმანიტარები’’და ტურიზმის სკოლის გუნდი CTS „სეტერა’’. თამაში დასრულდა ანგარიშით 4:1, CSH-ის გუნდის „ჰუმანიტარების" სასარგებლოდ.
გამარჯვებულ სამ გუნდს კავკასიის უნივერსიტეტისგან გადაეცათ 500, 300 და 200 ლარიანი რესტორნის ვაუჩერები, სერტიფიკატები და მედლები.
გარდამავალი თასი კვლავ ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლაში დარჩა.
ჩემპიონატი 18 ნოემბერს დაიწყო, 55 შეხვედრა გაიმართა და მასში კავკასიიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისგან დაკომპლექტებულმა 24 გუნდმა და უნივერსიტეტის თანამშრომლების ერთმა გუნდმა იასპარეზა.

On December 26, Caucasus University held the finale of Football Championship 2019 winter season.
The final game was attended by Dr. Kakha Shengelia, President of Caucasus University, Deans and Representatives of schools and Giorgi Nishnianidze's father. They wished the players success.
In the championship final, the football team of CSH – ‘Humanitarians’ met with the team of CTS – ‘Setera’. The game ended with the score of 4: 1 in favor of CSH's ‘Humanitarians’.
The three winning teams received 500, 300 and 200 GEL restaurant vouchers, certificates and medals from Caucasus University.
The Transitional Cup remained in the School of Humanities and Social Sciences.
The championship started on November 18, with 55 meetings held between 24 students from Caucasus University and one team of university staff.