„ფეფეს თასი" 2021 შემოდგომის სეზონის ფინალი
11 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში საფეხბურთო ჩემპიონატი „ფეფეს თასი’’ 2021 შემოდგომის სეზონი თამაშები დასრულდა.
ფინალურ თამაშს ესწრებოდა კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია, რომელმაც ტრადიციულად გახსნა თამაში და გუნდებს წარმატება უსურვა.
ჩემპიონატის ფინალში ერთმანეთს შეხვდნენ ტექნოლოგიების სკოლის გუნდი - CST TILIDIN და ჰუმანიტარულ და სოციალურ  მეცნიერებათა სკოლის საფეხბურთო გუნდი CSH ტიანშანი. მესამე ადგილი კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის გუნდმა CSB LEIPZIG დაიკავა.
პირეველი სამი ადგილის მფლობელ გუნდს კავკასიის უნივერსიტეტისგან გადაეცათ 750, 500 და 350 ლარიანი ფულადი პრიზები. ასევე, პირველ ადგილზე გასულ გუნდს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და ტექნოლოგიების სკოლის დეკანმა, შოთა ნიჟარაძემ ფეფე-ს გარდამავალი თასი გადასცეს. ჩემპიონატი 8 ნოემბერს დაიწყო. მასში კავკასიიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისგან დაკომპლექტებული 24 და უნივერსიტეტის თანამშრომლების 1 გუნდი ასპარეზობდა.

On December 11, the football championship "Fefe Cup" 2021 winter season games ended at Caucasus University.
The final game was attended by the President of Caucasus University Dr. Kakha Shengelia, who traditionally opened the game and wished success to the teams.
The team of Caucasus School of Technology - CST TILIDIN and the football team of Caucasus School of Humanities and Social Sciences CSH Tianshan met in the finals. The third place was taken by the team of the Caucasus School of Governance CSB LEIPZIG.
The first three places were awarded cash prizes of 750, 500 and 350 GEL from Caucasus University. Also, the team in first place was awarded the Transitional Cup by the President of Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia, and the Dean of Caucasus School of Technology, Shota Nizharadze. The championship started on November 8th. 24 teams of students from Caucasus University and 1 team of university staff competed in it.