გდანსკის უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
2 ივლისს, ერაზმუს+ ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტს გდანსკის უნივერსიტეტის, პოლონეთი (University of Gdansk), ეკონომიკის ფაკულტეტის წარმომადგენლები ეწვივნენ.
ვიზიტის ფარგლებში, გაცნობითი შეხვედრა შედგა კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილესთან, ანი თავართქილაძესთან. შეხვედრის მსვლელობისას, მხარეებმა ისაუბრეს უნივერსიტეტებს შორის არსებულ ერაზმუს+ ის პროექტზე და თანამშრომლობაზე. ასევე სტუმრები გაეცნენ  ინფორმაციას უნივერსიტეტში მოქმედი სასწავლო პროგრამების, საერთაშორისო პროგრამების, საერთაშორისო აკრედიტაციებისა  და მიღწევების შესახებ.
კავკასიის უნივერსიტეტმა გდანსკის უნივერსიტეტთან ერაზმუს+ ის საერთაშორისო კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში, თანამშრომლობა 2020 წელს დაიწყო. აღნიშნულიდან დღემდე, კავკასიის უნივერსიტეტმა დაფინანსება მრავალჯერ მოიპოვა გდანსკის უნივერსიტეტთან, რომლის ფარგლებშიც ხორციელდება მობილობები უნივერსიტეტების ადმინისტრაციული/აკადემიური პერსონალისთვის.

Representatives from Gdansk University visit at the Caucasus University
On July 2nd, within the Erasmus+ Administrative personnel mobility program, representatives of Faculty of Economics from University of Gdansk, Poland, visited Caucasus University.
Within the framework of the visit, an introductory meeting was held with the Deputy Director of the International Relations Department, Ani Tavartkiladze. During the meeting, the parties discussed the partnership between the universities and Erasmus+ current project. Furthermore, the guests received information regarding the educational programs, international programs, international accreditations and achievements of the university.
Caucasus University established partnership with the University of Gdansk within the Erasmus+ International Credit Mobility project in 2020. Since then up to date, University has received funding within the Erasmus+ project multiple times, from which mobilities for administrative/academic personnel of both universities take place.