ინოვაციებისა და მეწარმეობის ცენტრის საინფორმაციო შეხვედრა
კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრმა საინფორმაციო შეხვედრა გამართა CU-ის სტუდენტებისთვის, ადმინისტრაციული და აკადემიური პერსონალისთვის და კურსდამთავრებულებისთვის.
შეხვედრა გაიმართა იმ ადამიანებისთვის, რომლებსაც აინტერესებთ მეწარმეობა, აქვთ სტარტაპ იდეა და ეძებენ გუნდის წევრებს, ვისთან ერთადაც განახორციელებენ არსებულ იდეას. ასევე, სურთ მიიღონ გამოცდილი მენტორების რჩევები, დაესწრონ ტრენინგებსა და ვორკშოპებს და მიიღონ დაფინანსება პროდუქტის პროტოტიპის თუ სტარტაპის შესაქმნელად.
ღონისძიების განმავლობაში  ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის დირექტორმა - გიორგი ბურდულმა და მენეჯერმა - ირაკლი სვანიძემ დეტალურად განიხილეს ცენტრის საქმიანობა და სამომავლო მიზნები.  შეხვედრა ინტერაქციულ ფორმატში წარიმართა და დამსწრეებს ჰქონდათ შესაძლებლობა, მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.
კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრი ხელს უწყობს სტარტაპერებს (სტუდენტებს, კურსდამთავრებულებს, ადმინისტრაციულ და აკადემიურ პერსონალს) იდეიდან პროდუქტის პროტოტიპამდე, ოპტიმალურ სტარტაპამდე და პირველ მომხმარებლამდე სწრაფად და ეფექტიანად განვითარებაში.

Innovation and Entrepreneurship Center's Informational Meeting
Caucasus University Innovation and Entrepreneurship Center held an informational meeting for CU students, alumni, and administrative and academic staff.
The meeting was held for the persons, who are interested in entrepreneurship, have a startup idea and are seeking team members to collaborate on their projects, as well as those who want to receive advice from experienced mentors, attend trainings and workshops, and receive funding to create a product prototype or startup.
During the meeting, Director of Innovation and Entrepreneurship Center - Giorgi Burduli and Manager - Irakli Svanidze discussed the ongoing work of the center and its future goals in details. The participants of an interactive meeting had an opportunity to receive direct and complete answers to their questions.
Caucasus University Innovation and Entrepreneurship Center is dedicated to assisting startups founded by students, graduates, administrative and academic staff in swiftly and effectively progressing from idea stage to a product prototype, and ultimately establishing a successful startup with its first customers.