კავკასიის უნივერსიტეტის სახელით, გეპატიჟებით თქვენ და თქვენს კოლეგებს მონაწილეობის მისაღებად CU-ში Erasmus + საერთაშორისო საშტატო ტრენინგის კვირეულზე, რომელიც გაიმართება მაისში, 25დან პარასკევის ჩათვლით, 29 იანვრამდე.
ამ ღონისძიების მთავარი მიზანია ჩვენი პარტნიორი ინსტიტუტებთან თანამშრომლობის გაფართოება და გაძლიერება, გამოცდილების გაზიარება ინტერნაციონალიზაციასთან დაკავშირებით, კარვშირების გაადვილება და ახალი პარტნიორობის დამყარება.
CU საერთაშორისო პერსონალის კვირეული ღიაა ჩვენი პარტნიორი უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების ადმინისტრაციული ან აკადემიური პერსონალისთვის. ამიტომ მონაწილეებს საშუალება აქვთ შეუერთდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის მე -6 ყოველწლიურ საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენციას.
გაითვალისწინეთ, რომ დაინტერესებულ მსურველებს შეუძლიათ ასევე დარეგისტრირდენ Erasmus + KA 1077 გრანტის მისაღებად საკუთარი დაწესებულების საერთაშორისო ოფისში.
გთხოვთ გაავრცელოთ ეს ინფორმაცია დაინტერესებულ მხარეებს შორის და გააზიაროთ ჩვენი სარეგისტრაციო ფორმის ბმული: CU საერთაშორისო თანამშრომელთა კვირეული - ბმული გახსნილია 2020 წლის 15 მარტამდე.
თქვენი პერსონალის ნომინაციებს ველოდებით 2020 წლის 15 მარტამდე.
გთხოვთ, იხილოთ ჩვენი უახლესი დღის წესრიგი და თუ გექნებათ შეკითხვები, ნუ დააყოვნებთ, დაგვიკავშირდით შემდეგ ელ.ფოსტის მისამართზე: ir@cu.edu.ge

On behalf of Caucasus University, we would like to invite you and your colleagues to participate in the first Erasmus+ International Staff Training Week at CU which will be held in May from Monday 25th to Friday 29th, 2020.
CU international staff week is open for Administrative or Academic staff of our Partner Higher Educational Institutions.Therefore, Participants have an opportunity to join the 6th annual international scientific conference of Caucasus University.
Please note that, interested applicants can also apply  for the Erasmus+  KA 1077  Grant at their own institution's International Office.
We would like to kindly ask you to disseminate this information among interested parties  and share with them the link to our registration form: CU International Staff Week  – the link is open until March 15th 2020.
We will be waiting for the nominations of your staff members until March 15, 2020.
Please see our latest Agenda and in case of any questions please do not hesitate to contact us via following email address: ir@cu.edu.ge