19 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტს IWA-ის (ქალთა საერთაშორისო ასოციაცია საქართველო) წარმომადგენლები ესტუმრნენ. ვიზიტის ფარგლებში, ორგანიზაციის წევრებს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია შეხვდა და კამპუსი დაათვალიერებინა.
ღონისძიება „morning coffee-ის“ ფორმატს წარმოადგენდა, რაც საქართველოში მოქმედი ელჩების მეუღლეებისა და ორგანიზაციის წევრი ქალების გამასპინძლებას გულისხმობდა ყავითა და ჩაით.
ვიზიტის ფარგლებში, სტუმრებმა მოინახულეს პროფესორ მზია მიქელაძის სახელობის აუდიტორია, სადაც კახა შენგელიამ მათ კავკასიის უნივერსიტეტზე ინფორმაცია მიაწოდა და პროფესორ მზია მიქელაძის შესახებ ესაუბრა.

IWA representatives visit CU campus
On February 19, representatives of IWA (International Women's Association of Georgia) visited Caucasus University. During the visit, Dr. Kakha Shengelia, President of Caucasus University, met with the members of the organization and took them on a tour of the campus.
The event was held within a "morning coffee" format, which included treating the spouses of the ambassadors of Georgia and the female members of the organization to coffee and tea.
During the visit, the guests visited the Auditorium of Professor Mzia Mikeladze where Dr. Kakha Shengelia informed them about Caucasus University and talked about Professor Mzia Mikeladze.