კავკასიის უნივერსიტეტის კარიერული განვითარების და დასაქმების ხელშეწყობის სამსახურის ორგანიზებით, ,,დიდი ოთხეულის თვის'' ფარგლებში, 5 აპრილს, KPMG Georgia-ს წარმომადგენლები სტუდენტებს შეხვდნენ
პრეზენტაციას წარუძღვნენ კომპანიის აუდიტის დირექტორი - ვახო კეჟერაძე, აუდიტის სინიორ მენეჯერი - ნინო ჩიხლაძე, HR მენეჯერი - სალომე კიღურაძე და HR სპეციალისტი - სოფია კოპლატაძე.
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ გაცნობოდნენ კომპანიაში სტაჟირების და შემდგომში დასაქმების შესაძლებლობებს.
KPMG - დიდი ოთხეულის წევრი აუდიტორული კომპანიაა, რომელიც უზრუნველყოფს აუდიტის, საგადასახადო და საკონსულტაციო მომსახურებას.

On April 5, representatives of KPMG Georgia met with students at a meeting organized by the Caucasus University Career Development and Employment Promotion Service as part of the “Big Four Month”.
The presentation was led by the company's audit director - Vakho Kezheradze, senior audit manager - Nino Chikhladze, HR manager - Salome Kighuradze and HR specialist - Sofia Koplatadze.
Caucasus University students had the opportunity to become acquainted with the possibilities of internship and further employment in the company.
KPMG is a member of the Big Four auditing companies that provide audit, tax and consulting services.