საინფორმაციო შეხვედრა აბიტურიენტებისთვის კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში 26 მარტს გაიმართა.
შეხვედრაზე აბიტურიენტებმა მიიღეს ინფორმაცია კავკასიის უნივერსიტეტის საბაკალავრო პროგრამების და იმ სიახლეების შესახებ, რასაც CU აბიტურიენტებს სთავაზობს. შეხვედრის ფაგრლებში, აბიტურიენტებსა და მშობლებს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და იტალიის ელჩმა საქართველოში, ენრიკო ვალვომ სიტყვით მიმართეს და წარმატება უსურვეს. საინფორმაციო შეხვედრა ყველა რეკომენდაციის და რეგულაციის დაცვით ჩატარდა.
მათთვის კი, ვინც CU კამპუსში მოსვლას ვერ ახერხებთ და გსურთ მიიღოთ ინფორმაცია იმ პროფესიის შესახებ, რომელიც გაინტერესებთ, მომდევნო საინფორმაციო შეხვედრა 1 აპრილს, 18:00 საათზე დისტანციურად, ონლაინ რეჟიმში გაიმართება.

An information meeting for entrants was held on March 26 at the Caucasus University campus.
At the meeting, the entrants received information about the undergraduate programs of Caucasus University and the news that CU offers. The President of the Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia, and the Ambassador of Italy to Georgia, Enrico Valvo, spoke to the entrants and parents and wished them success. The information meeting was held in compliance with all recommendations and regulations.
For those of you who are unable to come to the CU campus and want to get information about the profession you are interested in, the next information meeting will be held online on April 1, at 18:00.