24 აპრილს, კარიერული განვითარების და დასაქმების ხელშეწყობის სამსახურის ორგანიზებით, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის, კარიერული განვითარების შესახებ ონალინ შეხვედრა ჩატარდა.
შეხვედრა ჩაატარა მაკა კუკავამ, რომელსაც საჯარო, კერძო-საერთაშორისო ორგანიზაციებში ადამიანური რესურსების მართვის, კარიერული და პროფესიული განვითარებისა და პროექტების მართვის 12 წლიანი გამოცდილება აქვს.
შეხვედრის ფარგელბში, სპიკერმა ისაუბრა ისეთ საკითხებზე, როგორებიცაა - პირველადი კომუნიკაცია დამსაქმებელთან, CV-რეზიუმეს შედგენა კონკრეტული ვაკანსიის გათვალისწინებით, ინტერვიუს ტექნიკები.

On April 24, the Career Development and Employment Promotion Service organized an online meeting on career development for Caucasus University students. The meeting was conducted by Maka Kukava, who has 12 years of experience in human resource management, career and professional development and project management in public, private-international organizations.
During the meeting, the speaker touched on issues such as - initial communication with the employer; compiling a CV-resume; considering a specific vacancy; interview techniques.